تمرین رکابزن پارالمپیکی با رکابزنان المپیکی

  به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛  فرهاد عصفوری، دبیر انجمن دوچرخه‌سواری معلولان که به عنوان مربی ، تمرینات بهمن گلبارنژاد را هم زیر نظر دارد،  ضمن اشاره به این موضوع در مورد برنامه‌های کلی در نظر گرفته شده برای این رکابزن پارالمپیکی توضیح داد.
وی در این زمینه گفت: بعد از معرفی رسمی بهمن گلبارنژاد به عنوان تنها رکابزن ایرانی اعزامی به بازی‌های پارالمپیک، وی به صورت غیر متمرکز پیگیر تمریناتش بود اما از هفته گذشته تمرینات پارالمپیکی گلبارنژاد به صورت رسمی در شیراز آغاز شد و شخصاً هم اجرای برنامه‌های وی را زیر نظر دارم.
دبیر انجمن دوچرخه‌سواری ادامه داد: در راستای برنامه‌های پارالمپیکی مصوب برای این رکابزن، وی در دو روز گذشته در رقابت‌های قهرمانی پیشکسوتان که زیر نظر فدراسیون دوچرخه‌سواری در محمد شهر کرج برگزار شد، شرکت و در دو بخش تایم تریل انفرادی و استقامت با دیگر شرکت‌کنندگان رقابت کرد. گلبارنژاد در بخش استقامت این رقابت‌ها بعد از دو رکابزنی که اخیراً در مسابقات جهانی پیشکسوتان شرکت داشتند، در رده سوم قرار گرفت.
عصفوری با تاکید بر اینکه برنامه تمرینی بهمن گلبارنژاد برای حضور در پارالمپیک ریو در ایام ماه رمضان هم دنبال خواهد شد، گفت: در این ماه دو هفته اردوی تمرینی برای این رکابزن در شیراز برگزار می‌شود سپس وی به صورت شخصی و البته بر اساس برنامه‌های مصوب تیم ملی، تمریناتش را خارج از اردو دنبال می‌کند. بعد از ماه رمضان هم شرکت در رقابت‌های لیگ دسته اول فدراسیون دوچرخه‌سواری در گرگان برای گلبارنژاد مصوب شده است. پیش از این رقابت‌ها وی یک اردوی چند روزه در گرگان خواهد داشت تا برای حضور در مسابقات آماده‌تر شود.
دبیر انجمن دوچرخه‌سواری با بیان اینکه در ادامه، تمرینات رکابزن پارالمپیکی ایران در استان زنجان پیگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: گلبارنژاد بعد از یک مرحله اردوی 10 روزه در زنجان، برای مدت 10 روز استراحت خواهد داشت سپس دوباره تمریناتش را در این استان از سر می‌گیرد. در این مرحله وی با رکابزنانی مانند بهنام ملکی و مهدی سهرابی که برای المپیک آماده می‌شوند، تمرین مشترک خواهد داشت. این یک موقعیت خوب و استثنایی است که قطعا روی وضعیت آمادگی نماینده ما در پارالمپیک ریو تاثیر مثبتی خواهد داشت.
عصفوری با تاکید بر اینکه برنامه ارائه شده برای آماده‌سازی پارالمپیکی بهمن گلبارنژاد توسط کمیته ملی پارالمپیک تصویب شده است، گفت: این رکابزن از اول شهریور ماه تا زمان اعزام به محل برگزاری بازی‌های پارالمپیک ریو تمریناتش را در تهران پیگیری خواهد کرد.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمرین رکابزن پارالمپیکی با رکابزنان المپیکی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات