ترکیب نمایندگان فعلی فارس نمایانگر همدلی است

هادی پژوهش جهرمی، سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قطعا نمایندگان فارس می توانند در کنار پرداختن به مباحث حوزه های انتخابیه خود به مباحث فراشهرستانی و کلان استانی هم توجه و آنها را دنبال کنند.
وی، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: در این سال همه باید بکوشیم تا خدمات شایسته و خوبی به مردم ارائه و در دل مردم امید، شادی و انگیزه ایجاد شود.
پژوهش جهرمی ادامه داد: این مهم قطعا در ساله همدلی، همراهی و همکاری مشترک نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی محقق خواهد شد.
وی فارس را استانی وسیع و برخوردار از توانمندی ها و ظرفیت های قابل توجه دانست و گفت: نمایندگان استان، اگر احیا و ایجاد تحول صنعت و کشاورزی استان را دنبال کنند و در بخش خدمات نیز نگاهی معطوف به امر تجارت و تولید ثروت داشته باشند، می توانند کمک و یاور خوبی برای دولت و مجموعه مدیران دستگاههای اجرایی استان باشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بیان کرد: موقعیت و شرایط امروز استان ایجاب می کند مجمع نمایندگان استان پس از شکل گیری، فارغ از نگاههای سیاسی، تمام کوشش خود را معطوف به ایجاد تحول و رونق در حوزه اقتصادی استان کند.
پژوهش جهرمی افرود: زمینه سازی برای افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی، مشارکت در اجرای پروژه های عمرانی بزرگ از طریق سرمایه گذاران و فراهم کردن زیرساخت های تاثیرگذار در صنعت، معدن و اقتصاد استان از جمله موضوعاتی است که نمایندگان فارس در مجلس می توانند دنبال کنند.
استان فارس دارای 18 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
6122 /1876

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترکیب نمایندگان فعلی فارس نمایانگر همدلی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات