داعش اجازه نمی دهد مردم موصل از اخبار عملیات فلوجه مطلع شوند

به گزارش خبرنگار ایرنا، گروه تروریستی داعش در موصل، در بیانیه ای از مردم این استان خواسته است که از گوش دادن به اخبار رسانه ها خودداری کنند و در این راستا مشاهده شبکه های تلویزیونی را ممنوع کرده است.
برش های ویدئویی مختلفی از این گروه تروریستی به تازگی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهند که چگونه مردم موصل را به شکستن گیرنده های ماهواره ای و دستگاه های تلویزیون و رادیو مجبور می کنند.
در این برش های ویدئویی، تعدادی از عناصر این گروه دیده می شوند که گیرنده های ماهواره ای و دستگاه های تلویزیون و رادیو را در انظار عمومی می شکنند و سپس آن را زیر لگد گرفته و تخریب می کنند.
در این ویدئوها، همچنین عده ای از شهروندان عادی موصل که برخی پیرمرد و عده ای جوان و حتی برخی کودک و نوجوان هستند، دیده می شوند که به همین ترتیب این دستگاه های دیداری و شنیداری را در کوچه و خیابان های موصل می شکنند.
یک عنصر داعشی نیز در این تصویر با ذکر احادیث و روایاتی از برخی از شیوخ وهابیت ٬از این رسانه ها، به عنوان فتنه یاد کرده و از مردم خواست از شر آن خلاص شوند.
در پشت سر این فرد، یک دستگاه غلطک بزرگ دیده می شود که ده ها دستگاه گیرنده ماهواره ای و رادیو و تلویزیون را به زیر گرفته و له می کند.
گروه تروریستی داعش به شدت از رسانه ها بیم دارد و بر همین اساس، در مناطقی که تصرف می کند، اولین اقدام این گروه منع مشاهده شبکه های تلویزیونی و گوش دادن به رادیو است و هرکس مخالفت کند، مجازات می شود که مجازات بر حسب نظر این گروه تروریستی، از شلاق تا اعدام به ضرب شمشیر را در برمی گیرد.
تیم خبری ایرنا در بازدید اخیر از بخش 'کرمه' از توابع شهرستان فلوجه که در 26 ماه می گذشته آزاد شد، یک انبار از ضبط گیرنده های ماهواره ای و دستگاه های تلویزیون و رادیو توسط گروه تروریستی داعش را مشاهده کرد.
صدها دستگاه تلویزیون، رادیو و گیرنده ماهواره ای در این انبار جمع آوری شده بود تا مردم کرمه را از شنیدن اخبار منع کنند اما در نهایت این شهر بعد از سه روز از شروع عملیات فلوجه، آزاد شد و بیش از 150 تروریست داعشی طی این عملیات فقط در کرمه به قتل رسیدند.
خاورم *4*353*1770**2041**

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داعش اجازه نمی دهد مردم موصل از اخبار عملیات فلوجه مطلع شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات