چرا مدیر موفق گروه خانواده شبکه دوم برکنار شد؟

انتصاب مدیر جدید گروه خانواده شبکه دو به جای مریم جلالی مدیر سابق این گروه از این جهت پرسش‌برانگیز است که جلالی دوره ای بسیار موفق را در این شبکه گذرانده بود و اشتیانی‌زاد در گذشته عملکرد قابل توجهی در شبکه یک سیما نداشته است. نسیم آنلاین: در روزهای گذشته محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در انتصابی پرسش‌برانگیز معصومه آشتیانی‌زاد را به عنوان مدیر جدید گروه خانواده شبکه دو منصوب کرد.

انتصاب مدیر جدید گروه خانواده شبکه دو به جای مریم جلالی مدیر سابق این گروه از این جهت پرسش‌برانگیز است که جلالی دوره ای بسیار موفق را در این شبکه گذرانده بود و اشتیانی‌زاد در گذشته عملکرد قابل توجهی در شبکه یک سیما نداشته است.

در سوابق مدیریت گروه خانواده شبکه دو در دوران مدیریت جلالی ساخت برنامه‌هایی از جمله "از لاک جیغ تا خدا" وجود دارد که یکی از بهترین برنامه‌های تخصصی سال 94 از نگاه مردم در نظرسنجی برنامه سه ستاره شد. همچنین برنامه "جیوگی" نیز که یکی از مهمترین برنامه‌های رسانه ملی در این حوزه در سال گذشته بود از تولیدات این گروه بود.

جز این برنامه "دایره زندگی" ویژه فرزند آوری و رشد جمعیت هم که از توصیه های اساسی رهبری به صدا و سیماست را هم میتوان از برنامه های گروه خانواده شبکه دو نام برد.

با این سوابق طبعا این سوال پیش خواهد آمد که با وجود تاکید رهبری در حکم خود به دکتر علی عسکری بر تقویت جریان مومن و انقلابی دلیل برکنار مدیر موفق گروه خانواده شبکه دو و جایگزینی وی با یک مدیر با سوابق غیر قابل دفاع چه بوده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا مدیر موفق گروه خانواده شبکه دوم برکنار شد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات