رئیس فدراسیون بوکس: محمدپور و قاسمی پور به باکو اعزام می شوند

«احمد ناطق نوری» روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا در خصوص ابهامات به وجود آمده در ترکیب تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران، گفت: مشکلی وجود ندارد و تصمیم نهایی را برای اعزام محمدپور و قاسمی پور اتخاذ کرده ایم.
وی افزود: ترکیب 9 نفره تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات انتخابی جمهوری آذربایجان در روزهای اخیر اعلام خواهد شد.
تیم ایران روز 24 خرداد ماه راهی باکو می شود و از بیست و هفتم کار خود را در رقابت های جهانی انتخابی المپیک آغاز می کند.
ناطق نوری در مورد اعزام چند مربی برای هدایت بوکسورهای ایران در مسابقات باکو، گفت: پنج مربی مسئولیت تیم 9 نفره ایران را به عهده دارند و معتقدم این تعداد مربی زیاد نیست، چرا که بر اساس قوانین فدراسیون جهانی حتی می توانستیم مربیان بیشتری را اعزام کنیم.
وی با اشاره به اینکه عبدالرضا انصاری نفر اول کادر فنی در مسابقات باکو است، اظهار داشت: وی قول کسب سه سهمیه را داده است و اگر موفق نشود، باید جوابگو باشد. هیچگاه با مربیان تعارفی ندارم و در صورت نتیجه نگرفتن باید فردی که قول می دهد، جواب بدهد.
رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: کسب سهمیه بسیار سخت است، چرا که پیکارهای باکو آخرین رویداد انتخابی محسوب می شود.
ناطق نوری در خصوص انتخاب کادر فنی تیم ملی ایران برای حضور در بازی های المپیک 2016 ریو عنوان کرد: طبق قوانین حتی اگر یک بوکسور در المپیک داشته باشیم، می توانیم سه مربی را اعزام کنیم و کادر فنی المپیکی را پس از اتمام پیکارهای باکو انتخاب می کنیم.
وی در مورد اینکه آیا امکان دارد بار دیگر از تجربیات حسین نهرودی در المپیک 2016 ریو استفاده شود، گفت: نهرودی از سرمایه ها بوکس ایران و از مربیان باتجربه است که تجربیاتش را به مربیان جوان انتقال می دهد. ضمن اینکه هنوز تصمیمی در مورد کادر فنی المپیکی نگرفته ایم و شاید خود نهرودی علاقه ای به حضور در المپیک نداشته باشد.
رئیس فدراسیون بوکس ادامه داد: مربیان جوان خوبی داریم که اکنون در تیم های ملی رده های سنی مختلف کار می کنند و می دانیم که باید در این بخش سرمایه گذاری کنیم.
وی در خصوص شانس ایران برای افزایش سهمیه المپیک 2016 ریو گفت: در خوشبینانه ترین حالت، دو سهمیه دیگر می گیریم.
بوکس ایران تاکنون توسط احسان روزبهانی برای حضور در بازی های المپیک 2016 یک سهمیه کسب کرده است.
ورزشی**3783**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس فدراسیون بوکس: محمدپور و قاسمی پور به باکو اعزام می شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات