تکرار داستان پاداش‌های میلیونی

در مجمع عمومی شرکت قاسم ایران که سه‌شنبه هفته پیش برگزار شد، پس از تصویب تقسیم ۶۰ درصد از سود محقق شده سال مالی ۹۴ با پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی هیات مدیره ۵ نفره این شرکت موافقت شد.

به گزارش فارس؛ مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت قاسم ایران روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ راُس ساعت ۹ صبح در هتل المپیک تهران برگزار و در پایان پس از تصویب صورت های مالی و تعیین حسابرس و بازرس قانونی ، با تقسیم سود نقدی ۲۰ تومانی به ازای هر سهم (در مجموع ۱۲ میلیارد تومان ) میان سهامداران موافقت شد.

شرکت قاسم ایران که با سرمایه ۶۰ میلیارد تومانی توانسته در پایان سال مالی ۹۴ به طور خالص مبلغ ۳۳۳ ریال عایدی به ازای هر سهم محقق کند، در این دوره مالی از مجموع کل فروش تنها سه درصد سود عملیاتی محقق کرده است.

بر اساس این گزارش هیات مدیره شرکت قاسم ایران پارسال یک هزار ۷۳۰ میلیارد و ۸۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروش و درامد ارایه خدمات در پایان این دوره مالی محقق کرد که از این رقم تنها ۴۳ میلیارد و ۶۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان سود عملیاتی بوده است.

هیات مدیره شرکت قاسم ایران در برابر این عملکرد پاداش ۲۰۰ میلیون تومانی را در مجمع عادی سالیانه به تصویب رسانده و حق حضور اعضای غیر موظف ۵ نفره این هیات مدیره در سال مالی ۹۵ به شرط برگزاری حداقل یک جلسه در هر ماه به طور دقیق مبلغ ۷۵۰ هزار تومان در هر ماه (مبلغ ۴۵ میلیون تومان حقوق برای هیات مدیره در سال) تعیین شده است.

اعضای حقوقی هیات مدیره شرکت قاسم ایران شامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان (سهامی خاص)،شرکت صادراتی پرسوئیس (سهامی خاص)، شرکت صنعتی پارس مینو (سهامی عام)، شرکت شوکو پارس (سهامی عام) و شرکت صنعتی مینو (سهامی عام) هستند.

[ منبع این خبر سایت الف-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکرار داستان پاداش‌های میلیونی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات