اشغالگران صهیونیست 8 فلسطینی را بازداشت کردند

خبرگزاری فلسطین معا روز سه شنبه گزارش داد، ابراهیم نمر مدیر دفتر باشگاه اسیران در طولکرم گفت که نیروهای اشغالگر صهیونیستی 4 تن ازکارگران فلسطینی را در عتیل و اردوگاه طولکرم بازداشت کردند.
نمر تاکید کرد سربازان اشغالگر کارگران فلسطینی را برای بازجویی به مکان نامعلومی منتقل کردند.
این افراد در دروازه جاروشیه که یکی از مناطق کشاورزی است و رژیم صهیونیستی در این منطقه دیوار حائل ایجاد کرده بازداشت شده اند. این در حالی است که دهها کارگر در زمین های پشت دیوار هائل در این منطقه مشغول به کار هستند.
معا گزارش داد، نظامیان اشغالگر صهیونیست در ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه همچنین 4 شهروند فلسطینی را از شهرک صوریف در شمال غرب الخلیل بازداشت کردند.
اشغالگران به این شهرک یورش برده و به منازل ساکنان صوریف حمله کردند.
صهیونیست ها تقریبا همه روزه فلسطینیان را در مناطق اشغالی مورد حمله قرار می دهند و به هر بهانه ای ساکنان این مناطق را بازداشت می کنند.
خاورم**1408**1566

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اشغالگران صهیونیست 8 فلسطینی را بازداشت کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات