بحث روز؛ صدای شجریان روزه را باطل می کند؟

این که شجریان با افرادی نشست و برخاست دارد که به زعم عده ای مساله دارند، کیفیت کار او را هم تحت الشعاع قرار می دهد؟ نظر شما در موردواژه هایی نظیر؛ بی دین، دیوث فرهنگی و...چیست؟ برترین ها: این همه جنجال بر سر پخش ربنا با صدای شجریان منطقی است؟ آیا باید برای شخصیت هنرمند و محصول کاری اش تفکیک و مرز قائل شویم؟ این که شجریان با افرادی نشست و برخاست دارد که به زعم عده ای مساله دارند، کیفیت کار او را هم تحت الشعاع قرار می دهد؟ نظر شما در موردواژه هایی نظیر؛ بی دین، دیوث فرهنگی و...چیست؟

مردم در این میانه چه باید بکنند؟ آیا غیر این است که «ربنا» ی شجریان مثل اذان موذن زاده بخشی از هویت ما شده؟ اصلا شاید خود شجریان مقصر است؛ او درخواست منع پخش کارهایش در صدا و سیما را داشته و حالا از موضع گذشته اش فاصله گرفته. چرا مساله ی ساده ای مثل یک نجوای مذهبی ماندگار که می تواند حال مردم را بهتر کند این همه پیچیده می شود؟ به نظر شما این دغدغه ها فرهنگی است؟ یا آلوده به اغراض سیاسی شده است؟

اگر «ربنا»ی شجریان از تلویزیون پخش شود، کجای دین ما مشکل دار می شود؟ آیا با پخش نشدن این صدا هویت شجریان حذف می شود؟ موضع گیری های سیاسی شجریان را باید در چنین تصمیماتی لحاظ کرد؟ شما چه فکر می کنید؟ ماه رمضان با صدای شجریان ماه بهتری است یا که نه؟ نظر بدهید شاید نظرات شما مسئولین صدا و سیما را منصرف کند و یا مصمم تر..


[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بحث روز؛ صدای شجریان روزه را باطل می کند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات