نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک

هواداران دنیای داستانی «هابیت» در جنگلی کوچک گرد‌ آمدند و به شیوه جهان داستانی این کتاب و فیلم اقتباسی از آن با هم نبرد کردند. خبرگزاری مهر: هواداران دنیای داستانی «هابیت» در جنگلی کوچک گرد‌ آمدند و به شیوه جهان داستانی این کتاب و فیلم اقتباسی از آن با هم نبرد کردند.

نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک/ مردم لباس رزم پوشیدند

به نقل از خبرگزاری فرانسه، هواداران تالکین و جهان داستانی او یک جنگل کوچک نزدیک دوکسی در جمهوری چک را انتخاب کردند و یکشنبه را که روز تعطیل آخر هفته بود در آنجا در نبردی به شیوه دنیای داستانی «هابیت» گذراندند.

در این تعطیلات آنها بار دیگر نبرد پنج لشگر را از فیلم «هابیت» زنده کردند و جمعی از اورک‌ها، وارگ‌ها، مردان دیل، الف‌ها و دیوارو‌ها را مورد هجوم خود قرار دادند. شمشیرها و نیزه‌های حماسی این دنیای اسطوره‌ای هم در میدان نبرد موجود بودند.

این نبرد نخستین بار در سال ۲۰۰۰ با حضور تعداد انگشت شماری از هواداران تالکین برگزار شد و امسال حدود ۱۰۰۰ نفر جمع شده بودند تا بار دیگر با پوشیدن لباس‌ها و گریم‌هایی که واقعا استادانه انجام شده بود، این نبرد را زنده کنند.

نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک/ مردم لباس رزم پوشیدند

در این نبرد دو جناح «خوب» متشکل از الف‌ها و مردم و دروف‌ها با جناح «تاریک» شامل اورک‌ها، مردان وحشی یا دانلندینگ‌ها و ناراکورها با هم رودرو شدند.

البته نتیجه این نبرد از پیش تعیین شده نیست و ممکن است گاهی برخلاف روال داستانی، نیروهای «تاریک» بر نیروهای خیر غلبه کنند.

نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک/ مردم لباس رزم پوشیدند

در حاشیه این مراسم امکان خرید لباس نیز وجود داشت، اما شرکت کنندگان به شدت تمایل داشتند از لباس‌هایی استفاده کنند که متعلق به خودشان بود و با سلیقه خودشان بر مبنای شخصیت‌های فیلم تهیه شده بود.

در کتاب اوج نبرد در پای کوه تنها رخ می‌دهد و این همان نبردی است که پیتر جکسون آن را در سال ۲۰۱۴ در فیلم حماسی «هابیت: نبرد پنج لشکر» تصویر کرد.

نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک/ مردم لباس رزم پوشیدند

فیلم «هابیت» به کارگردانی پیتر جکسون در سه قسمت ساخته شد و قسمت اول و دوم فیلم ۱۴ دسامبر ۲۰۱۲ و ۱۳ دسامبر ۲۰۱۳ و قسمت سوم نیز در ۱۷ دسامبر ۲۰۱۴ روی پرده سینما رفتند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نبرد هواداران «هابیت» در جنگل‌های چک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات