تکذیب شایعه حضور دزد در خوابگاه دخترانه

 معاون دانشجویی دانشگاه تهران شایعه حضور دزد در خوابگاه دخترانه این دانشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر به‌نژاد با اشاره به اخباری مبنی بر حضور دزد در فضای یکی از خوابگاه‌های دخترانه دانشگاه تهران گفت : بررسی همه گیت‌های خوابگاه‌های دانشگاه تهران نشان داد که هیچ فرد شناسایی نشده‌ای وارد فضای خوابگاه‌های این دانشگاه نشده است.

وی با بیان اینکه فردی که در سایت ها و فضاهای مجازی به عنوان سارق خوابگاه دخترانه دانشگاه تهران معرفی شده، در یکی از پردیس‌های دانشگاه تهران حضور یافته است،اظهار کرد:سارق در یکی از پردیس‌های دانشگاه تهران حضور یافته و وسایل یکی از دانشجویان دختر را به سرقت برده که پس از این اتفاق دوربین‌های موجود در فضای این پردیس مورد بررسی قرار گرفته و تصویری که از این سارق توسط دوربین‌ها گرفته شده است با دستور قضایی و با هدف شناسایی سارق منتشر می‌شود.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکذیب شایعه حضور دزد در خوابگاه دخترانه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات