دوقلوهای به‌هم چسبیده هندی +عکس

این دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی به جز دستها تمام اعضای بدنشان با هم مشترک است. وبسایت باشگاه خبرنگاران: این دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی به جز دستها تمام اعضای بدنشان با هم مشترک است.

دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی

دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی که یکی دختر و دیگری احتمالاً پسر است روز چهارشنبه در روستایی در شرق هند به دنیا آمدند. بنا به گفتۀ پزشکان وضعیت عمومی آنها ثابت است اما امیدی به زنده‌ماندنشان نیست.

تمام اعضای بدن از جمله اعضای حیاتی این دوقلوها با هم مشترک است و فقط دست‌هایشان مجزاست.

مادر 24 سالۀ این دوقلوها اهل روستایی در شرق هند است و در بیمارستانی در همین روستا زایمان کرده است اما پزشکان برای مراقبت بیشتر آنها را به بیمارستان بزرگتری در شهر منتقل کرده‌اند. در اینکه جنسیت یکی از آنها دختر است شکی نیست و پزشکان احتمال زیاد می‌دهند که قُل دیگر پسر باشد. این مورد بسیار نادر است چون معمولاً جنسیت دوقلوهای به‌هم‌چسبیده یکی است.

دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی

دوقلوهای به‌هم‌چسبیده هندی

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوقلوهای به‌هم چسبیده هندی +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات