نانوایی های کرمانشاه درسه شیفت به پخت نان در ماه رمضان اقدام می کنند

به گزارش ایرنا، مظفر رحمت آبادی روز سه شنبه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ساعات کار نانوایی های لواشی ماشینی نیمه اتوماتیک در نوبت اول از ساعت 6:30 دقیقه تا هشت صبح، نوبت دوم از 10:30 دقیقه تا 12 ظهر و نوبت سوم از 17 تا 20 خواهد بود.
وی ادامه داد: ساعت کار خبازی های سنتی اعم از لواش، تافتون، بربری، سنتی و ماشینی نیز در نوبت اول از ساعت 6:30 دقیقه تا هشت صبح، نوبت دوم از 10 تا 12 ظهر و نوبت سوم نیز از 16 تا 21 خواهد بود.
رحمت آبادی همچنین در خصوص ساعت کار خبازی های سنگک سنتی و ماشینی نیمه اتوماتیک نیز گفت: ساعت کار این خبازی ها در نوبت اول از ساعت 6 تا هشت صبح، نوبت دوم از ساعت 10 تا 14 و نوبت سوم از 16 تا 21 است.
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه یادآور شد: ساعت کار نانوایی های تمام اتوماتیک نیز در نوبت اول از ساعت 6:30 دقیقه تا 7:30 دقیقه صبح، نوبت دوم از 10 تا 12 ظهر و نوبت سوم از ساعت 17 تا 19:30 دقیقه خواهد بود.
حدود 2 هزار و 176 نانوایی در سطح استان کرمانشاه فعالیت می کنند که حدود 860 نانوایی از این تعداد در شهر کرمانشاه قرار دارد.
7458/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نانوایی های کرمانشاه درسه شیفت به پخت نان در ماه رمضان اقدام می کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات