استاندار سمنان خواستار رفع موانع تولید در استان شد

به گزارش ایرنا، محمدرضا خباز روز سه شنبه در نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در سالن همایش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان افزود: تاکنون در کارگروه رفع موانع تولید استان 237 واحد تولیدی ثبت نام کرده اند که از این تعداد 195 واحد رسیدگی شده است.
وی اظهار داشت: قانون رفع موانع تولید در مجلس هشتم تصویب و در این مجلس شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی پیش بینی شد که در استان ها، استاندار با اعضای اتاق بازرگانی مسئول هستند.
وی خاطرنشان کرد : یکی از وظایف اصلی این شورا این است که قوانین مخل و دست و پاگیر تولید را شناسایی کند و برای رفع مشکلات آن پیشنهادهای لازم ارایه کند.
وی اظهار داشت: نشست امروز سه مصوبه داشت که مصوبه اول برای تولیدکنندگانی است که به دلایلی
قادر به پرداخت معوقه های خود نیستند ، باید کمک کرد.
استاندار سمنان گفت: همچنین تولیدکنندگانی که بدهی خود را به موقع پرداخت می کنند تشویق شوند زیرا افراد خوش حساب نباید مورد غفلت قرار گیرند.
استاندار سمنان افزود : مجموعه کارشناسانه ای قوی در اتاق بازرگانی سمنان حاکم است که این افراد پیشنهادهای بسیار خوب و کاربردی را ارائه می دهند و حتی در بعضی از موارد این تصمیم گیری ها در حیطه ملی هم استفاده می شود.
یکهزار و 800 واحد تولیدی و صنعتی در استان فعالیت دارد.
7342/6026/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار سمنان خواستار رفع موانع تولید در استان شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات