آموزش ساخت جعبه گل زیبا + عکس

ایران مطلب : با این سبد گل ساده و زیبا می‌توانید دوستان خود را سورپرایز کنید. ساخت این سبد گل آسان است و نتیجه‌ی آن فوق‌العاده.

وسایل موردنیاز

روبان

فوم گل

چسب تفنگی

ته جعبه کادو

نوارچسب

کیسه‌ی پلاستیکی

گل رز

 

مرحله‌ی یک

یک جعبه کادوی عمیق برای شما نقش یک پایه برای تزیین گل‌هایتان را خواهد داشت. شما تنها به ته جعبه کادو نیاز دارید. می‌توانید از هر جعبه‌ای استفاده کنید فقط مطمئن شوید به‌قدر کافی سفت و محکم باشد تا وزن گل‌ها و فوم را بتواند تحمل کند. در این مثال از یک جعبه کادو استفاده کرده‌ایم.

 

مرحله‌ی دو

اگر جعبه‌ی شما ساده است، مانند جعبه‌ی سیاه در تصویر، بیرون آن را کمی روبان بچسبانید. همچنین می‌توانید دور جعبه کاغذ کادو بپیچید، فقط دقت کنید این کار را فقط برای بخش بیرونی جعبه انجام دهید زیرا داخل آن مرطوب خواهد شد.

 

مرحله‌ی سه

داخل جعبه کیسه‌ی مشمایی پهن کنید تا از جعبه مقابل رطوبت محافظت کند. می‌توانید از کیسه‌های زباله کمک بگیرید، فقط دقت کنید کیسه سوراخ نباشد.

 

مرحله‌ی چهار

تکه‌ای از فوم گل‌سازی را جدا کنید، این تکه باید دقیق داخل جعبه جا گیرد. فوم مخصوص گل‌های تازه خریداری کنید نه برای گل‌های مصنوعی.

 

مرحله‌ی پنج

برای 15 دقیقه فوم را در آب خیس کنید. فوم مرطوب را روی کیسه‌ی مشمایی داخل جعبه بگذارید. تکه‌های اضافی مشما که بیرون زده‌اند را ببرید.

 

مرحله‌ی شش

ساقه‌ی رز را به‌طور مورب ببرید تا برای گل‌ها سطح بیشتری برای جذب آب از فوم وجود داشته باشد. رزها را به طولی ببرید که از ارتفاع جعبه کوتاه‌تر باشد.

 

مرحله‌ی هفت

کاسبرگ را جدا کنید – 5 تکه‌ی سبز رنگ در زیر گلبرگ‌ها – تا مزاحم مرتب شدن گل‌ها نشوند.

 

مرحله‌ی هشت

از یک گوشه شروع کرده و ساقه‌ی اولین رز را داخل فوم فشار دهید تا پایین گل با لبه برخورد کند. باید دقت کنید گل‌ها صاف داخل فوم فرو رفته و مورب نباشند.

 

مرحله‌ی نه

به گذاشتن رزها در فوم، ردیف به‌ردیف ادامه دهید. در همه‌ی ردیف‌ها باید تعداد رزها برابر باشند. از گوشه به رزها نگاه کنید تا مطمئن شوید همه در یک ارتفاع‌اند و در صورت نیاز آن‌ها را کنارهم تنظیم کنید. تعداد رزهای شما متناسب با نوع جعبه‌ی انتخابی‌تان باید باشد.

 

مرحله‌ی ده

یک روبان دور جعبه و رزها بپیچید. اگر رزهای شما قرمز هستند برای روبان از یک رنگ متضاد استفاده کنید، مثلاً سفید.

 

مرحله‌ی یازده

با زدن یک پاپیون روی روبان تزیین گل‌های خود را به پایان برسانید. پاپیون را می‌توانید با نوارچسب یا چسب حرارتی به روبان وصل کنید.

 

[ منبع این خبر سایت ایران-زندگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش ساخت جعبه گل زیبا + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات