۱۷۰۰ میلیارد ریال درآمدهای عمومی در مازندران وصول شد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران، قاسم پیشه اظهار داشت: عملکرد درآمدهای عمومی استان شامل درآمدهای مالیاتی (مستقیم و غیرمستقیم) وسایردرآمدها طی دوماهه سال جاری مبلغی حدود هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال بوده که نسبت به دو دوازدهم لایحه بودجه سال ۱۳۹۵ معادل ۶۹ درصد تحقق‌یافته و نسبت به مدت مشابه سال قبل معادل ۱۱.۵ درصد افزایش رانشان می‌دهد.

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران اظهار داشت: وصولی درآمدهای مالیاتی استان اعم از مالیات‌های مستقیم و غیرمستقیم در دوماهه سال جاری به مبلغ هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل معادل ۱۴.۴ درصد افزایش داشته است.

قاسم پیشه اعلام کرد: طی دوماهه سال جاری، مبلغ ۲۳۰ میلیارد ریال سایر درآمدها دراستان مازندران وصول‌شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش ۴ درصدی را نشان می‌دهد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۷۰۰ میلیارد ریال درآمدهای عمومی در مازندران وصول شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات