پیوس: پرسپولیس در نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده

پیشکسوت باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید این باشگاه در نقل و انتقالات پیش از فصل ضعیف عمل کرده است. به گزارش نامه نیوز ، فرشاد پیوس درباره وضعیت نقل و انتقالات باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: پر‌‌‌‌سپولیس تا به امروز در امر نقل و انتقالات خوب عمل نکرده است. زمان به سرعت در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سپری شدن است و مسئولان باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس دست روی دست گذاشته‌اند و استقلالی‌ها بازیکنان مدنظر برانکو را جذب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. شما ببینید هر بازیکنی که برانکو روی آن دست می‌گذارد سر از استقلال در می آورد. چرا باید این اتفاق بیفتد؟

وی افزود: مسئول نقل و انتقالات باشگاه ضعیف عمل می‌کند و همین موضوع به باشگاه لطمه می زند در حای که چند روز دیگر تمرینات تیم شروع خواهد شد هنوز تکلیف خیلی از بازیکنان فصل گذشته مشخص نیست و اصلا مشخص نیست قرار است با چند نفر تمرینات شروع شود. بعد هم که تیم نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نگیرد برانکو را مقصر ناکامی‌ها می دانند. با خود نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گویند که تیم را دیر بسته‌اند و بازیکنان نتوانسته دوران آماده سازی پیش فصل را خوب طی کند.

پیشکسوت باشگاه پر‌‌‌‌سپولیس ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ضافه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: پر‌‌‌‌سپولیس سال بعد باید در سه جام بجنگد. آنها باید تیمی را ببندند که در سه جام مدعی باشد. در طول فصل بازیکنان با مصدومیت و محرومیت مواجه می شوند. بنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این باید تیمی بسته شود که کمبود بازیکن احساس نشود. به اعتقاد من تیم پرسپولیس در پست مهاجم نیاز به یک گلزن شش دانگ دارد. در پست هافبک هم نیاز به یک بازی ساز داریم. البته تیم فصل گذشته در خط دفاع هم مشکلاتی داشت که باید بر طرف شود. هرچند ابتدا باید تکلیف بازیکنان قدیمی مشخص شود، یعنی اگر بازیکنی قرار است نماند، هر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ز‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر تکلیفش مشخص شود.

پیوس درباره آخرین وضعیت خودش و باشگاه سپید رود رشت، گفت: من می‌خواهم در رشت بمانم و سرمربی سپید رو باشم. واقعا مردم رشت و تیم سپید رود را دوست دارم. رشتی‌ها هو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ران خونگرمی هستند که به من لطف داشته‌اند. در آخرین جلسه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای که با مسولان باشگاه داشتم به آنها گفتم که تسویه حساب فصل قبل را انجام بدهند تا بعد بنشینیم و درباره قرارداد فصل جدید صحبت کنیم. آنها هم قرار است در هفته‌ آینده درباره این موضوع تصمیم گیری کنند. اما در پایان باز هم می‌گویم که دوست دارم در رشت بمانم و کار کنم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیوس: پرسپولیس در نقل و انتقالات ضعیف عمل کرده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات