زوج افغان مرد مزاحم را به آتش کشیدند

مرد افغان وقتی فهمید یکی از هموطنانش برای نامزدش مزاحمت ایجاد می کند، با همکاری دختر جوان در یک قرار صوری مرد مزاحم را به آتش کشید. به گزارش نامه نیوز ،29 اردیبهشت امسال فردی افغان با مراجعه به کلانتری 170 کهریزک به ماموران اعلام کرد که برادرش توسط افراد ناشناسی مورد حریق عمدی قرار گرفته و در حال حاضر در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع حریق عمدی و به دستور رئیس شعبه 103 دادگاه کهریزک ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 برادر قربانی حادثه آتش سوزی عمدی  پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برادرم به نام ناصر  37 ساله پیمانکار ساختمانی است، او روز 28 اردیبهشت  برای گرفتن طلب مالی با یک دستگاه خودرو پرشیا سفید رنگ از خانه خارج شد.ساعت 4 بامداد روز بعدش از طریق تماس بیمارستان اطلاع پیدا کردم که برادرم به علت سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده است. زمانیکه به بیمارستان رسیدیم ، صاحب یک دکه روزنامه فروشی در جاده قدیم قم که برادرم خودش را با حالت سوختگی شدید را به آنجا رسانده بود  عنوان داشت که برادرم پیش از انتقال به بیمارستان به او عنوان داشته که یک زن و شوهر جوان افاغنه او را آتش زدند.

کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل اتاقک روزنامه فروشی در جاده قدیم قم ، به تحقیق از صاحب روزنامه فروشی پرداختند. این شخص در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل  روزنامه فروشی نشسته بودم که ناگهان متوجه صدای کمک خواستن فردی شدم. پس از بیرون آمدن از روزنامه فروشی  ناگهان فردی را مشاهده کردم که به شدت دچار سوختگی شده بود.بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و در این فاصله سعی کردم که تا حد امکان به این شخص کمک کنم. در فاصله زمانی رسیدن اورژانس، این شخص در اظهاراتی کوتاه عنوان داشت که زن و شوهری افاغنه که در منطقه باقرآباد زندگی می کنند وی را آتش زدند و پس از آن ، با رسیدن اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

ت
همزمان با آغاز رسیدگی به پرونده ، از طریق بیمارستان به کارآگاهان اطلاع داده شد که با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت سوختگی،ناصر جانش را از دست داده است.در ادامه رسیدگی ، پرونده با موضوع "حریق عمدی منجر به جنایت" تشکیل و پرونده کماکان به دستور رئیس شعبه 103 دادگاه کهریزک در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ باقی ماند.

همزمان با حضور کارآگاهان پایگاه نهم در محل وقوع حادثه در جاده قدیم قم ، خودرو سوخته شده ای در چند صد متری محل اتاقک روزنامه فروشی کشف شد که با بررسی ارکان هویتی خودرو مشخص شد که خودرو متعلق به مقتول پرونده بوده که به صورت کامل سوخته است.

در شرایطی که کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ هیچگونه اطلاعات دقیقی در خصوص هویت عاملان جنایت نداشته و صرفا اظهارات مقتول به روزنامه فروش در اختیارشان قرار داشت، اما کارآگاهان با مراجعه به منطقه باقرآباد و انجام تحقیقات گسترده میدانی و پلیسی سرانجام موفق به شناسایی یک زن و شوهر جوان افاغنه به نام های عزیز 29 ساله و سمیه 23 ساله شدند که به صورت ناگهانی با ترک خانه شان ناپدید شده اند.

بنا بر اظهارات اهالی محل قرار بود تا در چند روز دیگر مراسم ازدواج آنها برگزار شود و حتی آنها نسبت به تهیه وسایل زندگی  خرید جهیزیه از سوی سمیه و خانواده اش  نیز اقدام و محل زندگی شان را آماده کرده بودند.

با شناسایی سمیه و عزیز و احتمال انجام جنایت توسط آنها، دستگیری هر دو نفر آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. سرانجام در ساعت 22:30 دهم خرداد  و در حالیکه عزیز و سمیه برای برداشتن اسناد و مدارک شناسایی و ...  به محل سکونتشان در منطقه باقرآباد – محدوده خیابان پوردارایی مراجعه کرده بودند، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی که این محل را تحت مراقبت های شبانه روزی و نامحسوس قرار داده بودند، هر دو نفر آنها را دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

پس از گذشت چند روز از زمان دستگیری زن و شوهر جوان، سرانجام سمیه لب به اعتراف گشود و به همدستی با همسرش برای  ارتکاب جنایت آتشین اعتراف کرد.

 وی در اظهاراتش  در خصوص نحوه آشنایی خود با مقتول به کارآگاهان گفت: چندی پیش و از طریق تعدادی از دوستان و بستگان خود  با مقتول که از لحاظ مالی و اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار داشت آشنا شدم تا از وی جهت تهیه جهیزیه کمک بگیرم. ناصر مبلغ 20 میلیون تومان نیز کمک کرد و توانستیم تا قسمتی از وسایل مورد نیازم را بخرم.

سمیه در خصوص شب جنایت نیز به کارآگاهان گفت: پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از کمک 20 میلیون تومانی مقتول ، ناگهان وی به صورت غافلگیرانه ای به من پیشنهاد ازدواج کرد و عنوان کرد که قصد ازدواج با مرا دارد و بر این موضوع نیز پافشاری می کرد در حالیکه من همسرم را دوست داشتم و قصد ازدواج با کسی دیگر را نداشتم. زمانیکه اصرار و پافشاری مقتول برای ازدواج دامه پیدا کرد، به ناچار موضوع را با همسرم در میان گذاشتم تا شاید بتوانیم مبلغ 20 میلیون تومان را تهیه و به مقتول بازگردانیم تا مقتول از زندگیمان خارج شود.

همسرم از من خواست تا با مقتول قرار ملاقات بگذارم و من نیز با مقتول در منطقه کهریزک قرار ملاقات گذاشتم. دو نفری و با موتورسیکلت همسرم به محل قرار رفتیم. زمانی که همسرم با مقتول روبرو شد ، ناگهان آنها با یکدیگر درگیر شدند که در این زمان  همسرم با بنزینی که از داخل باک موتور تهیه کرده بود  اقدام به آتش زدن مقتول کرد و در ادامه با مابقی بنزین نیز ماشین مقتول را به آتش کشید. در حالیکه تصور می کردیم مقتول در همانجا فوت کرده ، از محل متواری شدیم.

عزیز نیز پس از اطلاع از اعترافات همسرش، صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت : پس از آتش زدن مقتول و ماشینش ، مدتی از محل سکونتمان متواری شدیم. طی این مدت در کرج و ورامین مخفی شده بودیم.  سرانجام تصمیم گرفتیم تا از ایران متواری و به افغانستان بازگردیم. به تصور اینکه طی این مدت پلیس از مراجعه  دوباره ما به محل سکونتمان نا امید خواهد شد به خانه مراجعه کردیم تا وجوه نقد داخل خانه و همچنین مدارک شناسایی خود را برداشته تا بتوانیم از کشور متواری شویم که در همانجا دستگیر شدیم.
 
سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ  با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم به ایجاد حریق عمدی منجر به جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و هر دو برای  ادامه تحقیقات و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شدند. 

منبع: میزان برچسب ها: زوج افغان ، مرد مزاحم ، جنایت چندرسانه‌ای تکیه مطهری بر صندلی ریاست مجلس/ عکس سلفی جالب با سعید معروف و خودروی لوکسش/ عکس قدرتمندترین زنان جهان را ببینید/ تصاویر بازیکن جدید پرسپولیس از نفت مسجد سلیمان آمد/ عکس ژست متفاوت هیلاری کلینتون برای عکس گرفتن/ عکس آخرین تصاویر محمد علی کلی قبل از مرگش هیلاری، از جوانی تا نامزدی ریاست جمهوری/ تصاویر رکورد جدید ایرانی!/ کاریکاتور نظر شمانام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید های ورزشی پیشنهاد استقلالی ها به ستاره پرسپولیس برانکو پنالتی زن جدید پرسپولیس را پیدا کرد حضور قطعي سيدجلال حسيني در پرسپوليس؛ جذب مشروط محمدي واکنش متفاوت دژاگه و مدیر برنامه هایش به احتمال پرسپولیسی شدن امیری در انتظار مجوز وزارت ورزش برای عقد قرارداد با استقلال/منصوریان دوباره تماس گرفت آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ به دنبال جانشین طارمی و قطعی کردن جذب حسینی و امیری نارضایتی برانکو از مذاکره هماهنگ نشده مدیران پرسپولیس با برخی بازیکنان وعده های سر خرمن افشارزاده به معترضان استقلال مذاکره بازیکن پرسپولیس با ماشین سازی لژیونرهای استقلال به دنبال تیم/ منصوریان چراغ سبز نشان نداده است پربازدید های کل اخبار اعلام برائت دوباره از هاشمي گوگوش و شجریان روی صفحه یک کیهان/ عکس اطلاعیه جدید احمدی نژاد/ طنز نخستین ریاست علی مطهری در مجلس دهم/ دلخوش: آقای مطهری صبرتان را بالا ببرید روسیه به عربستان «موشک اسکندر» نمی‌دهد احمدي‌نژاد چگونه احمدي‌نژاد ‌شد هیلاری، از جوانی تا نامزدی ریاست جمهوری/ تصاویر حمله تند وطن امروز به حسین فریدون درگیری در صحن علنی مجلس/ معاون وزیر یقه خود را پاره کرد آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ به دنبال جانشین طارمی و قطعی کردن جذب حسینی و امیری پربازدید ها پربحث ترین عناوین پایان عشق دختر ١٣ و پسر ١٧ساله با جنایتی هولناک اظهارات عجیب قاتل ستایش در دادگاه شوخی پزشکیان با روحانی مجلس/ عکس روستایی در عمان که ساکنان آن تنها 3 ساعت و نیم روزه می گیرند مصیبت‌ مهم خانواده های ایرانی انفجار در حسینیه‌ای در جنوب تهران روایت شجریان از ربنا، موسیقی و مخالفان پاسخ آموزش و پرورش به کاهش ساعت درس تعلیمات‌دینی قانون ممنوعیت به‌ کارگیری بازنشستگان ابلاغ شد اسیدپاشی مرگبار به مرد جوان در خیابان ۱۳ آبان علی مطهری: به هر بهانه، افراد را فتنه‌گر ننامیم/ شرط نامزدي احمدي نژاد براي رياست جمهوري محاكمه در دادگاه است  (۲ نظر) سقوط بالگرد اورژانس در استان فارس/ 9 نفر کشته شدند+ اسامی کشته شدگان/ تسلیت وزیر بهداشت  (۱ نظر) رئیس پلیس تهران: 7 هزار مامور نامحسوس گشت ارشاد در خیابان‌های تهران مستقر می‌شوند/ مقابله با ایجاد مزاحمت برای نوامیس و کشف حجاب در خودروها  (۱ نظر) پایان عشق دختر ١٣ و پسر ١٧ساله با جنایتی هولناک  (۱ نظر)

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «زوج افغان مرد مزاحم را به آتش کشیدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات