صهیونیست‌ها به شمال غرب رام الله یورش بردند

 به گزارش مشرق، خبرگزاری فلسطین معا امروز (سه شنبه) گزارش داد، تعداد زیادی از سربازان رژیم اشغالگر صهیونیست به این منطقه یورش برده و اقدام به بازرسی و جستجوی خودروها و شهروندان فلسطینی کردند.

بهانه یورش نظامیان صهیونیست، تیراندازی به خودروی یک شهرک نشین یهودی در خیابان اصلی نزدیک به روستای دیر ابو مشعل بود.

اشغالگران صهیونیست با یورش به این روستا دوربین های نظارت امنیتی را در مکان های تجاری و همچنین پمپ بنزین های نزدیک به محل حادثه مصادره کرده و اقدام به بازجویی از برخی از فلسطینیان در ورودی روستا کردند.

نیروهای اشغالگر صهیونیست ورودی های اصلی و فرعی روستای دیر ابو مشعل را بسته و اقدام به نصب موانع نظامی کردند و از ورود و خروج فلسطینیان ساکن این روستا ممانعت نمودند.

نظامیان صهیونیست همچنین خودروها و عابران را به شدت مورد بازجویی و بازرسی قرار دادند.

هر گونه تحرک و فعالیت فلسطینیان در سرزمین های اشغالی بهانه ای برای اشغالگران صهیونیست است تا فلسطینیان را تحت فشار قرار داده و آنان را بازداشت کنند.

فلسطینیان بازداشت شده بدون هیچ اتهامی تحت بازجویی قرار می گیرند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صهیونیست‌ها به شمال غرب رام الله یورش بردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات