حجت بر مسئولان تمام شد/ بهانه جویی برای کم کاری، ممنوع

علی اکبر کریمی در گفتگو با مهر ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رهبر معظم انقلاب و لزوم بهره گیری از منویات واقع بینانه و ارزشمند ایشان گفت: یکی از نکات مهم و مورد تأکید رهبر معظم انقلاب، اقتصاد کشور و به طور عام تلاش برای اجرایی شدن سیاستهای اقتصاد مقاومتی و به طور خاص اتخاذ راهبردها و سیاستهای مناسب برای مقابله با رکود اقتصادی و حل معضل بیکاری است.

این کارشناس مسائل اقتصادی گفت: به نظر می رسد با توجه به اظهار نظر بزرگ منشانه رهبرعظیم الشان انقلاب درخصوص وضعیت نابسامان جوانان بیکار دیگر هیچ بهانه ای برای مسئولان در خصوص عدم جدیت برای رفع معضل بیکاری وجود ندارد.

 کریمی حمایت از تولید و اتخاذ تدابیر حمایتی از کالاهای تولید داخل را ضروری و قاچاق کالا را بعنوان تهدیدی بسیار جدی برای اقتصاد ایران دانست. 

وی همچنین با توجه به مسائل و مشکلاتی که بعضا پیرامون تولید داخل وجود دارد تصریح کرد: برندهای خارجی که با هزینه های کلان در بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی نقش بسته اند  تهدیدی برای بازار تولیدات داخلی است و عجیب آنست که با اشاعه فرهنگ خرید کالای خارجی بدنبال رونق بازار کالاهای داخلی باشیم.

علی اکبر کریمی با اشاره بخش دیگری از سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص فرهنگ گفت: مقوله فرهنگ و جلوگیری از ولنگاری فرهنگی که دغدغه معظم له بود با رویکرد اساسی کمیسیون فرهنگی مجلس در وضع قوانین مورد نیاز بخش فرهنگی و ساماندهی امور فرهنگی، میتواند نقش موثری ایفا کند. 

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد ،متأسفانه برخی شواهد نشان از کم توجهی نمایندگان دوره دهم به این کمیسیون دارد که البته باید نمایندگان محترم در این خصوص تجدید نظر نمایند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حجت بر مسئولان تمام شد/ بهانه جویی برای کم کاری، ممنوع» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات