نشست کمیسیون ورزش و زنان کمیته ملی المپیک برگزار شد

نشست کمیسیون ورزش و زنان کمیته ملی المپیک برگزار شد
نشست تخصصی کمیسیون ورزش و زنان صبح امروز با حضور معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه برگزار شد.
در این نشست که با حضور رباب شهریان معاون ورزش بانوان و نائب رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای کمیسیون ورزش و زنان در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید ، رباب شهریان با اشاره به آئین نامه مصوب این کمیسیون وظیفه آن را در حمایت و ارتقاء جایگاه ورزش قهرمانی بانوان و مدیریت ورزش بانوان بسیار حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد که ایران در این زمینه از جایگاه خوبی در آسیا برخوردار است و امید می رود که با فعالیت های اعضای این کمیسیون گام های نوینی در این راستا برداشته شود.


در ادامه این نشست پیشنهاد برپایی کنگره بین المللی ورزش قهرمانی بانوان با تاکید بر رشته هایی که بانوان در آن کسب سهمیه و افتخار آفرینی نموده اند با حضور اعضای کمیسیون ورزش و زنان شورای المپیک آسیا در سال 2016، به منظور ارتقاء و افزایش دانش عمومی نسبت به ورزش قهرمانی بانوان از سوی معاونت ورزش بانوان مورد تائید و تصویب اعضا واقع شد.


در این نشست همچنین با بررسی لزوم تقویب بعد علمی و تحقیقاتی ورزش قهرمانی بانوان، نسبت به ارائه طرحهای تحقیقاتی در حوزه ورزش قهرمانی بانوان با رویکرد مدیریتی و ارائه آن در مجامع بین المللی با نگاه توانمندی ورزش بانوان در ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا در جلسات آتی در خصوص موضوعات آن بررسی های لازم صورت گیرد.

#1varzesh #المپیک #زنان #معاون #وزارت_ورزش_و_جوانان #وزارتخانه #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشست کمیسیون ورزش و زنان کمیته ملی المپیک برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات