مدیر پول ساز صداوسیما منصوب شدبه گزارش جهان به نقل از فارس، احمد شهریاری معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما در حکمی عباس مهدوی مهر را به عنوان مدیرکل بازرگانی در رسانه ملی منصوب کرد.

معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما، مدیرکل جدید بازرگانی سازمان را به موضوعاتی چون اهتمام برای بهره مندی کامل از ظرفیت‌های اقتصادی و تبلیغاتی کشور و کمک به بخش تولید کالا و خدمات، فراهم آوردن زمینه تعامل بیشتر با شرکت‌های تبلیغاتی، ارتقاء انضباط مالی فعالیت‌های جذب درآمدهای مشارکتی و درون برنامه ای و حمایت از کتاب و فیلم های فرهنگی و اجتماعی توصیه کرده است . معاون برنامه ریزی و منابع مالی سازمان صدا و سیما در این حکم همچنین از زحمات یدالله سیفی که پیش از این عهده دار مدیرکلی بازرگانی رسانه ملی بود قدردانی کرده است.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر پول ساز صداوسیما منصوب شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات