امام جمعه بوشهر: پروژه استکبار برای براندازی نظام اسلامی نفوذ است

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روزسه شنبه در همایش نقش روحانیت و حوزه های انقلابی در مقابله با نفوذ با اشاره به ابعاد مختلف تهاجم جبهه ضد دین علیه اسلام افزود: تهاجم جبهه ضد دین علیه اسلام متشکل مثلثی است که ضلع های آن شامل تهاجم سخت، نرم و فوق نرم است.
وی اضافه کرد: تهاجم سخت به دو شکل استاندارد نظیرحمله های نظامی و غیر استاندارد که به صورت تروریستی و شبه نظامی صورت می گیرد و در طول تاریخ موفق نبوده است.
صفایی بوشهری اظهارکرد: دشمن در تهاجم نرم به دنبال تسخیر قلبها و فکر یک ملت است که با دگردیسی و دگرگونی در حوزه فرهنگ، سیاست، اقتصاد و علم و فناوری برای رسیدن به این هدف است.
وی تاکید کرد: در تهاجم نرم با تغییرهویت دینی یک ملت، آن ملت بدون آنکه بداند، تسلیم جهان استکبار شده و هدفها و برنامه های آنها را به منصه ظهور می رساند.
صفایی بوشهری گفت: هدف دشمن درتهاجم فوق نرم رخنه در لایه های پنهان نظام و براندازی آن است که از طریق نفوذ در مسئولان، تصمیم سازان و تصمیم گیران و تسخیر آنان حاصل می شود.
وی بهترین راهکار مقابله با پروژه نفوذ را داشتن بصیرت، بصیرت افزایی و افشاگری به آحاد مردم جامعه خواند و افزود: هوشمندی مسئولان نظام برای بستن منفذهای نفوذ بسیار حائز اهمیت است.
امام جمعه بوشهر گفت: حوزه های علمیه باید در خط مقدم انقلاب اسلامی باشند و در شرایط کنونی رسالت آنها اجرای منویات مقام معظم رهبری و مهیا کردن فضا برای ظهور و تشکیل حکومت جهانی از سوی امام عصر(عج) است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پیشرو و پیش روندگی، از ویژگی های روحانیون انقلابی است.
سردار فتح الله جمیری افزود: نفوذ یک موضوع واقعی و جدی است که دشمنان نظام اسلامی با برنامه ریزی و هزینه های میلیاردی به دنبال تحقق آن هستند.
وی اضافه کرد: دشمنان ما بخوبی می دانند انقلاب اسلامی انقلابی ریشه ای و به دنبال تغییر در جهان بینی و نظام دیکتاتوری بین الملل است و اگر غیر از این بود برای سرنگونی آن از ناحیه دشمنان اینقدر سرمایه گذاری نمی کردند.
جمیری اظهارکرد: دشمنان انقلاب می دانند انقلاب اسلامی بلوک شرق را فرو ریخته و آنان را به اضمحلال کشانده و درهم خواهد ریخت.
وی تاکید کرد: حساسیت های رهبر معظم انقلاب درمورد نفوذ بیانگر این است که دشمنی دشمنان برای سرنگونی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
جمیری با بیان اینکه جریان نفوذ متعلق به این دوران نیست بلکه اکنون سر باز کرده و درحال عینیت پیدا کردن است، گفت: هوشیاری و بیداری بیش از پیش و استفاده از تاریخ گذشته، ما را از افتادن به دامان نفوذ دشمنان حفظ می کند.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهرگفت: امروز نگاه ها به سمت روحانیت است و برای ادامه مسیر به طور یقین نظام اسلامی به وجود روحانیون انقلابی نیازمند است.
وی یادآورشد: بسیاری از آسیبها، تهدیدها و مشکلات موجود با وجود روحانیون انقلابی و ولایی برطرف می شود.
6047/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه بوشهر: پروژه استکبار برای براندازی نظام اسلامی نفوذ است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات