از اعتراض به عربستان تا ضرورت سرمایه گذاری در بخش آب

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و بردسیر در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 44 قانون اساسی گفت: باید وزرا در گزارش های خود به نمایندگان مجلس، درباره اصل 44 قانون اساسی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی توضیح دهند.
وی افزود: با وجود اینکه سرمایه‌گذار بخش خصوصی در گل گهر سیرجان آماده سرمایه‌گذاری در بخش آب و فاضلاب شده بود اما معاون وزیر در این رابطه بیان کرد که باید سرمایه‌گذار با من هماهنگی کند.
وی تصریح کرد: متاسفانه معاون و مسئولان وزارتخانه نیرو آماده برگزاری جلسه نیستند و در این خصوص باید رسیدگی شود به دلیل این که ما در منطقه خود، در تأمین آب شرب دچار مشکل هستیم.
علی مطهری نایب رئیس مجلس که ریاست ساعاتی از جلسه علنی امروز را برعهده داشت در پاسخ به وی گفت: وزرا درباره سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اصل 44 قانون اساسی صحبت کردند ولی به دلیل کمبود وقت نتوانستند، بیشتر توضیح دهند.
وی ادامه داد: سخنان شما درباره مسائل منطقه، حرف درستی است.

**تذکر کتبی به وزارت خارجه درباره جلوگیری از اعزام حاجیان
علی کاظمی نماینده مردم اردل و فارسان، خدیجه ربیعی فرادنبه نماینده مردم بروجن، محمدرضا ملک شاهی‌راد نماینده مردم خرم آباد، مجید کیانپور نماینده مردم درود و ازنا، حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر، الله یار ملک شاهی نماینده مردم کوهدشت، محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلفان، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در تذکر کتبی به وزیر کشور خواهان توضیح علت عزل و نصب های سیاسی شدند.
نظر افضلی نماینده مردم نهبندان، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت و سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان نیز در تذکر کتبی به وزیر امور خارجه خواهان پیگیری جدی مطالبات ایران از آمریکا و جلوگیری از غارت اموال ایران شدند.
جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در تذکری به وزیر علوم تحقیقات و فناوری خواستار توضیح علت اخراج اساتید متدین از دانشگاه گیلان و ایجاد باند سیاسی در این دانشگاه شد.
مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار ‌اعتراض به دولت عربستان به خاطر مانع تراشی در حج و دخالت و تجاوز به کشور یمن شدند.
علیم یارمحمدی و حسینعلی شهریاری نمایندگان مردم زاهدان، عبدالغفور ایران نژاد نماینده مردم چابهار، حبیب الله ده‌مردی نماینده مردم زابل، علی کرد نماینده مردم خاش، محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر در تذکر کتبی به وزیر نیرو خواستار توضیح علت نبود شبکه آب رسانی در حاشیه کلان شهر زاهدان شدند.
سیام**9103** 1336

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «از اعتراض به عربستان تا ضرورت سرمایه گذاری در بخش آب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات