معاون استاندار خراسان شمالی: انجام کار حزبی ضرورت است

به گزارش روز سه شنبه اداره کل روابط عمومی استانداری؛ محمد رحیم نوروزیان در نشست با احزاب استان هدف اصلی برگزاری این نشست ها را تبادل نظر عنوان کرد و افزود: وجود احزاب و گروه های سیاسی فعال در کشور موجب فراهم شدن آرامش در بین عموم مردم خواهد شد که نمونه بارز و شاخص آن مشارکت در انتخابات و فراهم آوردن آرامش انتخابات بود که احزاب به خوبی نقش خود را ایفا کردند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، موضوع اقتصاد مقاومتی را یکی از موضوعات اصلی و به روز کشور دانست و گفت: احزاب و گروه های سیاسی می توانند در جریان این موضوع با همفکری و تبادل نظر یکدیگر، شیوه های مختلف اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.
نوروزیان موضوع دیگر کمک احزاب و گروه های سیاسی را در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: در این حوزه نیازمند کمک های بیشتر احزاب هستیم زیرا که این موضوع از تاکیدات مقام معظم رهبری و سرلوحه امور دولت یازدهم قرار گرفته است که احزاب می توانند نظرات و راهکاری های خود را بیان کنند.
وی با بیان اینکه ما در نشست های فصلی، احزاب را ملزم به دستور کار نکرده ایم تا نمایندگان احزاب آزادانه نقطه نظرات خودشان را بیان کنند، خاطرنشان کرد: فلسفه وجود احزاب اختلاف دیدگاه و سلیقه است و باید هم باشد اگر در ملتی اختلاف سلیقه نباشد آن ملت ناقص است.
نوروزیان در ادامه اضافه کرد: احزاب در عین حالیکه دو دسته و دو سلیقه و دو دیدگاه دارند باهم دوست باشند تا دشمن سوء استفاده نکند و مقام معظم رهبری نیز در اداره کشور از سلایق و دیدگاه های سیاسی دو جریان استفاده کردند.
وی تصریح کرد:از جریان های سیاسی چپ و راست استان خاصه مسئولان احزاب فعال در انتخابات استان که مواضع بسیار خوبی در شور و نشاط و برگزاری انتخاباتی سالم کمک کردند تقدیر می کنیم.
نوروزیان با بیان اینکه فضای سیاسی کشور در شرایط کنونی عوض شده، ادامه داد:گفتمان سیاسی جدیدی در کشور شکل گرفته و برخی اصولگرایان به نمایندگانی با گرایش چپ رای داده اند و برخی از احزاب اصلاح طلبان نیز به نمایندگانی با گرایش راست رای داده و از آنها حمایت کرده اند.
خیرالله ترخانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری به تشریح دستورالعمل چگونگی تشکیل خانه احزاب در استانها اشاره داشت و در خصوص روند اجرای آن به مسوولین احزاب استان مطالبی را ارایه دادند.
استان 925 هزار نفری خراسان شمالی واقع در شمالشرق کشور برخی از نمایندگی های احزاب کشور را در خود دارد.
6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار خراسان شمالی: انجام کار حزبی ضرورت است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات