تعیین محل خدمت چهارهزار و 300 فرهنگی بندرعباس از 19 تیرماه امسال

به گزارش ایرنا ، محمد قویدل سه شنبه در نشست کمیته سازمان‌دهی آموزش ‌وپرورش ناحیه یک افزود: بررسی پرونده‌ها و اعلام میزان امتیازات فرهنگیان تا 10 تیرماه انجام می شود و پس از اطلاع رسانی از طریق سایت این ناحیه و پایان فرصت اعتراض و بر اساس پست سازمانی سازمان‌دهی می‌شوند.
وی بیان داشت: سازماندهی معاونان فناوری مدارس به صورت کلی انجام می‌شود و همچنین نیروی رسمی به مدارس غیردولتی با اولویت مدیریت داده می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اظهارکرد: با توجه به بعد مسافت، پراکندگی جمعیت دانش‌آموزی ، کمبود نیروی انسانی و مدارسی که دارای جمعیت پایین هستند ، همچنان به ‌صورت مجتمع اداره می‌شوند و تنها مدارس پرجمعیت مجتمع‌ها ، اداره آنها مستقل است.
قویدل به افزایش جمعیت کلاس چهارم متوسطه دوم در مدارس روستایی اشاره کرد و افزود: با توجه به بعد مسافت و آمار جمعیت دانش‌آموزی در مدارس شهید باستین جلابی و بنت الهدی دهنو ، تصمیم کمیته سازماندهی برافزایش دو کلاس چهارم متوسطه دور دوم در این مدارس بوده است.
وی خاطرنشان کرد: اولیای دانش آموزان باید مبلغ 75 هزار ریال به‌ عنوان بیمه حوادث دانش ‌آموزی به مدارس پرداخت کنند.
7195/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعیین محل خدمت چهارهزار و 300 فرهنگی بندرعباس از 19 تیرماه امسال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات