تجمع علمای مسلمان لبنان:برای آزادسازی فلسطین، ارتش اسلامی تشکیل شود

به گزارش ایرنا، در این بیانیه از مردم سوریه هم خواسته شده است تا برای ریشه کنی تروریسم تکفیری از دولت، ارتش و رهبری خود حمایت کنند.
تجمع علمای مسلمان لبنان با تاکید بر ضرورت پایان جنگ یمن علیه و توقف ظلم حکام آل سعود علیه مردم این کشور تصریح کرده است: باید اجازه داد ملت یمن به دور از فشارها سرنوشت خود را رقم بزند.
در این بیانیه از لبنانی ها هم خواسته شده است تا به گفت وگوهای داخلی برای حل مشکلات خطرناک اقتصادی، سیاسی ، اجتماعی و امنیتی ادامه دهند و برای انتخاب سریع رئیس جمهوری جدید و تصویب قانون عادلانه انتخابات پارلمانی با تکیه براصل نسبیت تلاش کنند.
تجمع علمای مسلمان لبنان تاکید کرده است: در زمانی که دشمنان امت اسلامی مفاهیم و ارزش های دین مبین اسلام را با رفتارهای ظالمانه خود هدف گرفته اند، ما بیش از هر زمان دیگری به حمایت از این ارزش ها و مفاهیم نیازمند هستیم.
در بیانیه این تجمع خاطرنشان شده است: راه درست، زنده نگه داشتن ارزش های ماه پربرکت رمضان و آگاهی بخشی به ملت های مسلمان است تا بدانند تکلیف شرعی در امساک از خوردن و آشامیدن و ترک سایر مبطلات روزه خلاصه نمی شود.
« ما باید پیام دین اسلام را که همانا گذشت و بخشش است، به مردم دنیا برسانیم و کسانی را که با اقدامات ظالمانه خود چهره این دین مهربانی را تخریب می کنند، رسوا سازیم».
تجمع علمای مسلمان لبنان تصریح کرده است: شادمانی ما درماه مبارک رمضان نباید باعث شود درد و رنج ملت های تحت ظلم و ستم اشغالگران به ویژه مردم مظلوم فلسطین را از یاد ببریم.
«نباید از حمایت مادی، معنوی و سیاسی برای از بین بردن ظلم و ریشه کنی غده سرطانی تروریسم صهیونیستی و تکفیری کوتاهی کنیم».
در پایان بیانیه تجمع علمای مسلمان لبنان آمده است: از خداوند می خواهیم بر این امت منت نهاده تا رهبران آنها برای پایان دادن به جنگ های کنونی در سوریه، عراق ، یمن و لیبی تلاش کنند.
« از این جنگ ها که باعث قتل عام و کشتار بی گناهان شده است تنها دشمنان امت و در راس آنها، آمریکا و رژیم صهیونیستی بهره مند شده اند».
خاورم ** 390** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجمع علمای مسلمان لبنان:برای آزادسازی فلسطین، ارتش اسلامی تشکیل شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات