اتحادیه اروپا: نامه‌ای به ظریف ارسال نشده

یک سخنگوی اتحادیه اروپا ارسال نامه مشترک به محمدجواد ظریف از سوی فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه گروه ۱+۵ درباره "مشکلات مالی" ایران در برجام را تکذیب کرده است. خبرگزاری ایسنا: یک سخنگوی اتحادیه اروپا ارسال نامه مشترک به محمدجواد ظریف از سوی فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای خارجه گروه ۱+۵ درباره "مشکلات مالی" ایران در برجام را تکذیب کرده است.

بر اساس گزارش بی‌بی‌سی فارسی کاترین ری از سخنگویان اتحادیه اروپا روز دوشنبه گفت که هیچ نامه مشترکی از سوی این اتحادیه و وزرای خارجه گروه ۱+۵ برای آقای ظریف ارسال نشده است.

حسین جابری انصاری، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران هم روز یک‌شنبه هفته جاری دریافت چنین نامه‌ای را رد کرده بود.

سخنگوی وزارت خارجه ایران  هم‌چنین روز دوشنبه در کنفرانس خبری هفتگی خود با خبرنگاران با رد اخبار برخی سایت‌های ایرانی درباره وجود چنین نامه‌ای گفت: برخی از سیاستمداران و رسانه‌ها در ایران به درجه‌ای از انحطاط رسیده‌اند که با انتشار اخبار جعلی در حکم راهنما برای بیگانگان در نحوه تعامل با دولت ایران عمل می‌کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتحادیه اروپا: نامه‌ای به ظریف ارسال نشده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات