مشخص شدن میزان بدهی‌های دولت به شهرداری به تفکیک سال

مرتضی طلایی منتخب چهارمین دوره شورای شهر تهران نایب رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد داد میزان دقیق بدهی‌های دولت‌ها به شهرداری به تفکیک سال مشخص و میزان بدهی سایر دستگاه‌ها به شهرداری نیز به لیست قبلی افزوده شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرتضی طلایی در جریان موضوع میزان بدهی دولت به شهرداری تهران و در پی درگیری لفظی دو عضو شورای شهر اظهار داشت: اگر اعضای شورا مایلند در این خصوص بحث و جدل داشته باشند می‌توانیم موضوعات را در جلسات بعدی ادامه دهیم اما در عین حال پیشنهاداتی برای روشن شدن میزان بدهی دولت به شهرداری و همچنین بدهی به پیمانکاران داریم.

وی افزود: پیشنهاد می‌کنیم میزان بدهی‌ها به تفکیک سال مشخص و همچنین بدهی سایر دستگاه‌ها نیز به این لیست اضافه شود و با هماهنگی سازمان حسابرسی پیگیری وصول مطالبات ادامه یابد.

نایب رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: بهتر است کارگروه مشترک شورا که پیش از این برای پیگیری مطالبات شهرداری از دولت ایجاد شده بود جلسه‌ای با دولت برگزار کند تا راهکارهای تهاتر و تعامل در این زمینه تعیین شود.

وی همچنین اظهار داشت: میزان بدهی شهرداری به دیگر دستگاه‌ها نیز باید به تفکیک مشخص شود زیرا دولت نیز مدعی است تاکنون 600 میلیارد تومان به شهرداری اعتبارات ارائه کرده که باید تکلیف آن مشخص شود.

در نهایت پیشنهاد شد متن گزارش میزان بدهی‌های دولت به شهرداری به تمامی اعضای شورا ارائه شود تا آنها نظرات خود را در این خصوص ارائه کنند.

انتهای پیام/49

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشخص شدن میزان بدهی‌های دولت به شهرداری به تفکیک سال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات