امکان تمدید نمایشگاه صنایع دستی وجود دارد؟


معاون صنایع دستی با تاکید بر اینکه امکان تمدید روزهای نمایشگاه صنایع دستی وجود ندارد، گفت: کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم علاوه بر بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می‌پردازند.
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، بهمن نامور مطلق در سومین روز از بیست وششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در مصلی تهران برپاست، گفت: در صورت موافقت مسئولین مصلی، ساعت بازدید از این نمایشگاه تا ساعت 22 شب تمدید می شود.

وی با اشاره با استقبال بی سابقه مردم از نمایشگاه صنایع دستی تصریح کرد: امروز 7 خرداد ماه، نمایشگاه صنایع دستی تا ساعت 22 میزبان علاقه‌مندان است و با توجه به این حجم استقبال با موافقت مسئولین مصلی، این آمادگی وجود دارد که ساعت بازدید از نمایشگاه در روزهای دیگر هم تا ساعت 22 تمدید شود.
نامورمطلق با تاکید بر اینکه امکان تمدید روزهای نمایشگاه وجود ندارد، یادآور شد: کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم در عین بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می پردازند.

معاون صنایع دستی در بخش دیگری از اظهاراتش مطرح کرد: ما برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای توسعه و رشد صنایع دستی در نظر داریم، در حال حاضر 260 هزار نفر هنرمند و صنعتگر صنایع دستی به طور مستقیم تحت پوشش معاونت صنایع دستی هستند و ما در نظر داریم این تعداد را به یک میلیون نفر برسانیم.

وی همچنین به حمایت و پشتیبانی از کارگاههای تولید کننده صنایع دستی اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته به اندازه تمامی 10 سال گذشته تسهیلات در اختیار هنرمندان، صنعتگران و صاحبان کارگاههای صنایع دستی قرار گرفته است.
نامورمطلق در پایان گفت: دگرگونی در طراحی صنایع دستی یکی دیگر از برنامه‌های مهم ما در این حوزه است چراکه بخشی از صنایع دستی نیازهای جامعه امروز و جوانان را تامین نمی‌کند و ما باید به تولید آثاری بپردازیم که پاسخگوی نیازهای انسانی امروزی باشد.
انتهای پیام


[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امکان تمدید نمایشگاه صنایع دستی وجود دارد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات