تجمع و شکایت گروهی مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع هوایی/ پرونده در دادگستری باز شد

تجمع و شکایت گروهی مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع هوایی/ پرونده در دادگستری باز شد جامعه > مشکلات مردم - گروهی از اعضای شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع حمل و نقل هوایی کشور که بارها در مقابل مراجع مختلف قانونی تجمع کرده بودند، این بار مقابل دادگستری جمع شدند.
تجمع مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع حمل و نقل هوایی تجمع مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع حمل و نقل هوایی تجمع مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع حمل و نقل هوایی

 

 

 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ماجرای دنباله دار حضور مدیران دولت قبل در یک تعاونی مسکن که با سرمایه های خرد کارکنان صنعت حمل و نقل هوایی کشور تشکیل شده، بالاخره به دادگستری رسید.
پیش از این، ماجرا بارها در سرویس مشکلات مردم پیگیری شده بود. (اینجا)، (اینجا)، (اینجا)

بالاخره پس از سالها کش و قوس مال باختگان این شرکت تعاونی با تجمع مقابل دادگستری شهرستان رباط کریم، ضمن اعتراض به وضعیت بلاتکلیف دارایی های خهود، شکایات شان را به مرجع قضایی تقدیم کردند.
راکعی نماینده اعضای این شرکت تعاونی مسکن به سرویس مشکلات مردم گفت: با تقدیم این شکایات، مسئولان محترم قضایی شهرستان و استان نیز قول مساعد برای پیگیری داده اند و امیدواریم به زودی تکلیف مالباختگان روشن شود.
ماه ها پیش از این، رضا قدیمی، مدیرعامل سابق این شرکت تعاونی و مدیرعامل سازمان ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران در توضیحاتی به سرویس مشکلات مردم اعلام کرده بود ظرف 15 روز کارهای مربوط به خانه دار شدن اعضای شرکت تعاونی سرو سامان خواهد گرفت ولی پس از گذشت سال ها همچنان موضوع حل نشده باقی مانده است.

 

45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - کلاهبرداری - فرودگاه امام - فرودگاه -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تجمع و شکایت گروهی مالباختگان شرکت تعاونی مسکن کارکنان صنایع هوایی/ پرونده در دادگستری باز شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات