پاسخ معاون قالیباف به انتقادها به گزارش حسابرسی: با تو بمیری من بمیرم اصلاح نشد/شهروند را نفروخته‌ایم

پاسخ معاون قالیباف به انتقادها به گزارش حسابرسی: با تو بمیری من بمیرم اصلاح نشد/شهروند را نفروخته‌ایم جامعه > شهری - باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون برنامه ریزی و توسعه امور شورای شهرداری تهران با بیان اینکه در برخی از گزارش‌ ها حسابرسی‌ها با تو بمیری من بمیرم اصلاح نشده است، گفت: حسابرسان بارها اعلام کردند که به دلیل قانع کننده بودن پاسخهای شهرداری آن‌ها برخی از بندها را حبس کرده اند .

ناصر امانی در دویست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به صحبت‌های رحمت الله حافظی اظهار داشت: حداقل ایشان به حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داری از الفاظی که مناسب مدیریت شهری نیست استفاده نمی‌کردند.

وی با بیان اینکه تلفیق صورت‌های مالی سال 1395 ارتباطی به تاراج شهر ندارد افزود: گزارش تلفیق صورت های مالی نیازی به بررسی و تصویب درشورا ندارد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه در برخی از گزارش‌ ها حسابرسی‌ها با تو بمیری من بمیرم اصلاح نشده است گفت: حسابرسان بارها اعلام کردند که به دلیل قانع کننده بودن پاسخهای شهرداری آن‌ها برخی از بندها را حبس کرده اند .

وی با تاکید براینکه 90 درصد از ایرادات شکلی است، گفت: بحث بزرگ و فاجعه آمیزی در خصوص حسابرسی رخ نداده به همین دلیل نباید مسائل را با یکدیگر ترکیب کنیم.

وی با بیان اینکه امروز برای اولین بار تفریق بودجه سال 94 در خرداد ماه 95 ارائه شده است، تصریح کرد:‌ بدون تردید این موضوع در تاریخ بلدیه شورا اتفاق نیفتاده است.

وی اضافه کرد‌: باید تاکید کنم که گزارش حسابرسی شهرداری تهران را به سازمان بازرسی کل کشور تحویل داده‌ایم به همین منظور بهتر است که در خصوص مباحث مالی منطقی و دقیق تر موضوعات را مطرح کنیم.

امانی با تاکید بر اینکه فروشگاه شهروند به فروش نرفته است، گفت: ‌اگر قرار باشد این فروشگاه زنجیره ای را به فروش برسانیم، لایحه آن را به شورا تقدیم خواهیم کرد.

۴۷۴۷

کلید واژه ها: شهرداری تهران - شورای شهر تهران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخ معاون قالیباف به انتقادها به گزارش حسابرسی: با تو بمیری من بمیرم اصلاح نشد/شهروند را نفروخته‌ایم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات