افزایش ۱۰ درصدی معاملات مسکن

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ضمن اعلام افزایش معاملات در سال جاری و اینکه بازار مسکن به سراشیبی رونق افتاده است، گفت: خروج مسکن از رکود ، تدریجی خواهد بود و خروج غیر تورمی را در بازار خواهیم داشت.

به گزارش فارس، حامد مظاهریان درباره پیش‌بینی خود از بازار مسکن در سال جاری گفت: پیش بینی‌های آشکاری از حرکت بازار مسکن و خروج از رکود وجود دارد و با نگاهی به معاملات در فروردین ماه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل شاهد افزایشی 10 درصدی معاملات بودیم و در اردیبهشت ماه نیز این روند ادامه داشت.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: طبق اعلام بانک مرکزی امسال 8.2 درصد افزایش معاملات داشتیم که نشانه های خوبی برای بازار مسکن است و نیمه دوم سال شاهد خروج مسکن از رکود خواهیم بود.

مظاهریان ادامه داد: خروج مسکن از رکود ، تدریجی خواهد بود و خروج غیر تورمی را در بازار خواهیم داشت.وی با اشاره به پرداخت وام های صندوق پس انداز یکم که از خرداد ماه وارد بازار مسکن شدند، گفت: با ورود وام ها فرایند خروج از رکود تداوم می‌یابد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: خروج از رکود به معنای افزایش قیمت نیست و نرخ مسکن افزایش قابل توجهی نخواهد داشت.وی در پایان گفت: بازار معاملات افزایش پیدا می‌کند و نشانه های خوبی برای مسکن است.


[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش ۱۰ درصدی معاملات مسکن» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات