سیم کارت های دایمی همراه اول ارزشمندتر شدند

به گزارش روز سه شنبه اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در طرح اعتبار دهی، سقف قطع میاندوره برخی از مشترکان دائمی بر اساس ارزش شماره تلفن همراه، میزان خوش حسابی، مبلغ قبوض پرداختی و مدت زمان حضور در همراه اول، افزایش یافته و پیامک اطلاع رسانی آن از طریق سرشماره 9810+ برای آنها ارسال شده است.
در ادامه گزارش آمده است، تا قبل از اجرای این طرح، این دسته از مشترکان فقط بر اساس میزان ودیعه شان مشمول دریافت پیامک اخطار و در نهایت قطع یکطرفه میان دوره می شدند که باعث تکدر خاطر شده بود.
پس از اجرای طرح، سقف قطع میان دوره این گروه از مشترکان از 200 هزار ریال تا 10 میلیون ریال افزوده شده و به سقف اعتبار ودیعه آنها اضافه شده، به عبارت دیگر افزایش سقف قطع میان دوره به ازای هر مشترک متفاوت و منحصر بفرد است.
مزایای این طرح برای مشترکان دایمی که از سرویس رومینگ بین الملل استفاده می کنند بیشتر است، زیرا به طور عمده این دسته از مشترکان به علت مسافرت به خارج از کشور، با قطع میان دوره مواجه می شدند.
این طرح به صورت مرحله ای برای سایر مشترکان دایمی اجرا خواهد شد و مشمولان طرح از طریق پیامک از میزان افزایش اعتبار خود مطلع خواهند شد.
اطلاع رسانی به مشترکان مشمول این طرح از طریق ارسال پیامک از سرشماره 9810+ انجام می شود.
مشترک در صورت تمایل نداشتن به برخورداری از این امتیاز ویژه می توانند عدد 117 را به سرشماره 9810+ ارسال و یا کد # 117*10* را شماره گیری کنند.
اقتصام**2078**1561

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیم کارت های دایمی همراه اول ارزشمندتر شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات