کاهش ۲۵ درصدی اعتیاد در اجرای برنامه ششم

به گزارش خبرگزاری مهر، انوشیروان محسنی‌بندپی با بیان اینکه بودجه گلوبالی امسال در معاونت اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه کشور برای صرف در امور پیشگیری و ایجاد نشاط اجتماعی ذخیره شده است، گفت: امیدواریم با گزارش عملکرد دقیق و موثر بتوانیم بیشترین اعتبار را به این کمیته تخصیص دهیم.

وی، ادامه داد: واقعیت این است مسائل پیشگیری و ارتقاء دانش جامعه بالاخص جامعه هدف از مهدها کودک، مدارس و پس از آن دانشگاه‌ها آغاز می‌شود؛ لذا باید بسته پیشنهادی را در این مراکز و نهادها گسترش دهیم؛ چنانکه باید ارتقاء مهارت‌های زندگی، شغلی و پیشگیرانه از عوامل سوء را که جزء تاکیدات مقام معظم رهبری است، دنبال کنیم به طوری که در کنار اعتیاد، طلاق مبارزه با مفاسد را نیز داشته باشیم.

محسنی‌بندپی با بیان اینکه بهزیستی بحث ترک اعتیاد و مداخله علمی در خانواده‌ها را در دستور کار خود قرار داده است، تصریح کرد: ما ضمن اینکه به فرد و جامعه نگاه می‌کنیم، خانواده را در اولویت قرار می‌دهیم و براساس هدف‌گذاری درخصوص پیشگیری ۵ درصدی اعتیاد در هر سال، درمان را دنبال می‌کنیم.

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در پایان پنجاه و یکمین کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، یادآور شد: ورود شورای‌های شهر و شهرداری‌ها به عرصه خدمات اجتماعی یک تکلیف قانونی است که امیدواریم بیش از پیش شاهد آن باشیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش ۲۵ درصدی اعتیاد در اجرای برنامه ششم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات