کیفیت بخشی به فعالیت سمن‌ها در زنجان مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان حسینی ظهر سه شنبه در دیدار با جوانان منتخب استان زنجان، مطالبه جوانان را ورزش اعلام کرد و افزود: در این راستا وزارت ورزش و جوانان بر توسعه ورزش تأکید جدی دارد.

وی بابیان اینکه باید در استان زنجان به بحث کیفیت‌بخشی به فعالیت سمن‌ها توجه شود، اظهار کرد: طی سال گذشته در استان زنجان ۱۹ سمن فعال بود و خوشبختانه این استان در بحث سمن‌ها از برنامه ششم توسعه جلوتر بوده است.

حسینی از وجود ۳۴۵ سمن در استان زنجان خبر داد و افزود: در حال حاضر تنها تعداد ۵۰ سمن در حوزه جوانان فعالیت می‌کنند و هر اقدام و فعالیتی که در این حوزه شکل می‌گیرد باید کارشناسی شده باشد.

وی تأکید کرد: بیش از یک‌سوم جمعیت زنجان را جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می‌دهند و طی سال‌های گذشته تشکیل سمن‌ها در استان رشد بیش از ۵۳ درصدی داشته است.

حسینی بر رشد کیفی سمن‌ها در زنجان اشاره کرد و گفت: رشد کمی و کیفی سازمان‌های مردم‌نهاد از برنامه‌های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است.

وی بر نقش مهم سمن‌ها در جامعه اشاره کرد و یادآور شد: سمن‌ها می‌توانند در تغییرات فرهنگی و اجتماعی جامعه تأثیرگذار باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان مطالبه مهم و جدی جوانان را ورزش عنوان کرد و یادآور شد: مطالبات جوانان حیطه بسیار گسترده‌ای است و مختص تنها دو یا سه دستگاه نیست بنابراین باید وزارتخانه‌های که مکلف به مباحث جوانان هستند در این زمینه ورود پیدا کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیفیت بخشی به فعالیت سمن‌ها در زنجان مورد توجه قرار گیرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات