فروشگاه‌های سموم کشاورزی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، احمد سبحانی اظهار داشت: با توجه به نقش و اهمیت نهاده‌های کشاورزی از جمله کودها و سموم شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی و همچنین اثرات سوء باقیمانده سموم در محصولات تولیدی بحث ساماندهی فروشندگی‌های سموم و برخورد با متخلفان از حساسیت ویژ‌ه‌ای برخوردار است. 

وی افزود: در همین راستا از پاییز ۹۴ تاکنون با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مدیریت حفظ نباتات و همکاری و تلاش سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان از مجموع ۴۹ فروشگاه غیر مجاز عرضه سموم تاکنون ۲۵ فروشگاه موفق به دریافت مجوز از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شده‌اند.

وی گفت: با توجه به برنامه‌های وزارت جهادکشاورزی در خصوص ارتقاء کیفیت تولید محصولات کشاورزی، ساماندهی و نظارت بر روند تهیه و توزیع سموم، فروشگاه‌هایی که به صورت غیر مجاز فعالیت می‌کنند باید در اسرع وقت با مراجعه به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی نسبت به دریافت مجوز لازم برای ادامه فعالیت خود اقدام کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فروشگاه‌های سموم کشاورزی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات