۵۸۸ کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان بوشهر اجرا شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، غلامعباس حسینی اظهار داشت: شتاب در گازرسانی به اقصی نقاط شهرستان بوشهر طی سالیان اخیر، امکان برخورداری بخش قابل توجهی از خانوارهای این شهرستان را از مزایای گاز طبیعی فراهم کرده است.

وی افزود: علاوه بر توسعه گازرسانی در بخش شهری، بالغ بر ۷۰ درصد از روستاهای این شهرستان نیز به شبکه سراسری گاز متصل شده اند و تا کنون بالغ بر ۲۷ هزار و ۲۲۶ انشعاب در شهرستان بوشهر اجرا و زمینه برخورداری ۳۳ هزار و ۲۸۳ مشترک از نعمت گاز فراهم شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه بیان داشت: عملیات توسعه گازرسانی در مناطقی از این شهرستان در دست اجرا است که با تکمیل و اتمام این طرح ها بر شمار خانوارهای برخوردار از گاز شهرستان افزوده خواهدشد. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « ۵۸۸ کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان بوشهر اجرا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات