طرح گازرسانی به واحدهای صنعتی استان گلستان اجرا می‌شود/ گازرسانی به 1550 واحد صنعتی

گازرسانی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از گازرسانی به واحدهای صنعتی فاقد گاز در استان گلستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، صفرعلی جمال لیوانی از اعلام آمادگی گاز گلستان برای گازرسانی به واحدهای صنعتی که از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند نیستند خبر داد و اظهار داشت: طرح گازرسانی به دیگر واحدهای صنعتی باقی مانده در استان اجرا می‌شود.

وی گفت: این شرکت در راستای رسالت خود در زمینه توسعه گازرسانی و جایگزین کردن سوخت گاز طبیعی به جای سایر سوخت‌ها خوشبختانه در بخش‌های مختلف اقدامات موثری را انجام داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان افزود: خوشبختانه در بخش خانگی و تجاری تاکنون رشد بسیار خوبی داشتیم به صورتی که هم اکنون بیش از 95 درصد جمعیت استان از این انرژی پاک بهره‌مند شده‌اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در بخش صنعتی نیز این شرکت آمادگی کامل برای گازرسانی به واحدهای صنعتی را دارد تصریح کرد: در حال حاضر در سطح استان تعداد یک‌ هزار و 550 واحد صنعتی عمده و جزء را از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند کرده‌ایم با اینکه تعداد 64 جایگاه سی ان جی نیز گازرسانی شده است.

جمال لیوانی گفت: متاسفانه بخشی از واحدهای صنعتی تاکنون از این طرح استقبال نکرده‌اند که امیدواریم مدیران این واحدها هر چه سریع‌تر به این شرکت مراجعه و تقاضای خود را ارائه کنند.

وی اذعان داشت: در ماه گذشته نشستی را با مدیران 5 دستگاه مرتبط برنامه‌ریزی کردیم که در این نشست تصمیماتی بسیار خوبی در خصوص تسریع در زمینه گازرسانی به واحد های صنعتی و ترغیب مدیران این واحدها برای استفاده از این ظرفیت اتخاذ شود.

مدیرعامل گاز استان گلستان اظهار داشت: همچنین مقرر شد قبل از صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی برای امکان گازرسانی به این واحدها ازشرکت گاز استعلام و متناسب با آن سیاست‌گذاری شود با اینکه در حین صدور مجوز تاسیس واحدهای مرغداری اولویت سوخت واحد، گازطبیعی تعیین شود و براساس آن مجوز تاسیس صادر شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح گازرسانی به واحدهای صنعتی استان گلستان اجرا می‌شود/ گازرسانی به 1550 واحد صنعتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات