سرویس مدارس در کرج در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار گیرد/ ناهماهنگی در اداره تابلوهای تبلیغاتی شهر

شورای شهر اصفهان عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه معاونت حمل و نقل شهردازی باید سرویس مدارس را در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار دهد، گفت: این سازمان از پتانسیل‌های لازم تاکسی‌های موجود در سطح شهر اطلاع دارد و می تواند ساماندهی درست مسافران را به خوبی برعهده بگیرد.

مریم قهرمانی‌صارم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: این روزها زمانی که اولیا دانش‌آموزان برای گرفتن کارنامه و ثبت‌نام عزیزان خود به مدارس مراجعه می‌کنند بلافاصله برگ درخواست سرویس به آنها داده می‌شود در صورتی که طبق قانون جابجایی مسافرین به عهده مدیریت شهری است.

عضو شورای شهر کرج گفت: سال گذشته این کار را سازمان همیاریها انجام می‌داد که متاسفانه با نابسامانی‌ها و بلاتکلیفی‌های زیادی مواجه شدیم تا آنجا که در اواخر آبان‌ماه شاهد جابجایی دانش‌آموزان توسط اولیا آنها بودیم.

وی با توجه به اینکه امسال به صورت جدی باید معاونت حمل و نقل این موضوع را در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار دهد، گفت: این سازمان از پتانسیل‌های لازم تاکسی‌های موجود در سطح شهر اطلاع دارد و می‌تواند ساماندهی درست مسافران را به خوبی برعهده بگیرد.

وی درباره علمک‌های بی‌صاحب در سطح شهر عنوان کرد: اخیرا در سطح شهر با علمک‌های بی صاحبی مواجه می‌شویم که اصلا معلوم نیست متعلق به کدام سازمان و نهاد است، تا آنجایی که یک عده این علمک‌ها را نصب و عده‌ای دیگر جمع ‌می‌کنند و برای برخی نیز سبب درآمدزایی شده است.

قهرمانی در این باره گفت: این علمک‌ها جزو درآمدهای پایداربه شمار می‌رود که می‌توان از این راه کسب درآمد کرد و از این درآمد برای مردم هزینه کرد.

عضو شورای شهر کرج با اشاره به تابلوهایی که در سطح شهر هیچ متولی ندارد، گفت: این تابلوها یک محل درآمدزایی برای شهر است که باید ساماندهی شود اما بزرگترین ضعف ما در این‌باره نداشتن متولی است.

وی افزود: امروز نیاز مردم دیدن پیام‌های بازدارنده و هشدار دهنده در سطح شهر است تا از این طریق جوانان ما بتوانند آگاهی‌های لازم را نسبت به جامعه پیدا کنند که این امر نیاز به یک متولی دارد تا دیگر شاهد آشفتگی‌های بصری در سطح شهر نباشیم.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرویس مدارس در کرج در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار گیرد/ ناهماهنگی در اداره تابلوهای تبلیغاتی شهر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات