شورای علمی دایره‌المعارف دفاع‌مقدس در استان قزوین تشکیل می‌شود/ چاپ 30 جلد کتاب دفاع مقدس در سال 95

بنیاد حفظ آثار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان قزوین گفت: در راستای تألیف کتاب دایرة‌المعارف دفاع مقدس شورای علمی دایرةالمعارف دفاع‌مقدس در استان قزوین تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، مهدی طاهرخانی پیش از ظهر امروز در کارگروه شورای هماهنگی تألیف کتاب دفاع‌مقدس که در سالن جلسات اداره‌ حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: کتاب دایرة‌المعارف دفاع‌مقدس با مدخل‌های دفاع‌مقدس مشخص شده در استان قزوین تألیف می‌شود که در همین راستا شورای علمی دایرة‌المعارف دفاع مقدس در استان قزوین تشکیل می‌شود.

وی عنوان کرد: تعداد 700 مدخل دفاع‌مقدس در استان قزوین ضمن شناسایی به منظور مستندسازی و نوشتن به پژوهشگاه دفاع‌مقدس تهران جهت تأیید معرفی شده که بعد از تأییدیه اقدامات و برنامه‌های مرتبط به مستندسازی انجام می‌شود.

طاهرخانی افزود: برای تدوین دایرة‌المعارف دفاع‌مقدس باید مدخل‌ها به صورت جزئی شناسایی شود که در همین راستا ستاد پشتیبانی تشکیل می‌شود.

وی تصریح کرد: شهیدان بابایی و رجایی نیز یک مدخل در استان قزوین است که اطلاعات این شهیدان جمع‌آوری و ثبت نشده است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان قزوین خاطرنشان کرد: باتوجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته 30 جلد کتاب دوران دفاع‌مقدس در استان قزوین تدوین و چاپ می‌شود.

طاهرخانی تصریح کرد: اولویت اصلی کنگره شهدای استان قزوین به ویژه 3000 شهید استان قزوین جمع‌آوری و تدوین دایرة‌المعارف کتاب دفاع مقدس شهدای استان قزوین است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای علمی دایره‌المعارف دفاع‌مقدس در استان قزوین تشکیل می‌شود/ چاپ 30 جلد کتاب دفاع مقدس در سال 95» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات