افزایش ۳۷ درصدی اعتبارات تعادل و توازن منطقه ای استان ایلام

به گزارش خبرگزاری مهر، اسکندر صیدایی گفت: در بخش اعتبارهای هزینه ای سال گذشته یک هزار و ۳۲۰ میلیارد به استان اختصاص یافت که امسال با ۲۰ درصد افزایش به یک هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

وی افزود: اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان نیز با ۲۸ درصد افزایش از یک هزار و ۱۰ میلیارد ریال در سال گذشته به یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال در سال جاری افزایش یافته است.

صیدایی ادامه داد: اعتبارهای تعادل و توازن منطقه ای استان ایلام نیز در سال جاری ۳۷ درصد افزایش یافته و از یک هزار و ۴۰ میلیارد ریال به یک هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال رسیده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام گفت: قانون بودجه سال ۹۵ توسط رئیس جمهور به سازمان مدیریت و سپس به استانها ابلاغ شده و ضوابط اجرایی آن نیز تا ۱۰ روز آینده به استانها ابلاغ می شود.

صیدایی تاکید کرد: پس از ابلاغ ضوابط اجرایی بودجه ۹۵ راهکارها، سیاست ها و جهت گیری های بودجه در استان مشخص خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش ۳۷ درصدی اعتبارات تعادل و توازن منطقه ای استان ایلام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات