تور نمايشگاهی شهرك‌های صنعتی قزوين برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین، عبدالقهار ناصحی در این باره گفت: به منظور ارتقاء سطح علمی مديران و كارشناسان فنون از طریق آشنایی صاحبان صنایع کوچک و متوسط استان قزوین با واحدهای صنعتی دانش بنيان تور بازديد از نمايشگاه بين المللي فناوري و نوآوري  INOTEX۲۰۱۶ برگزار شد.

وی افزود: تعداد ۲۰ نفر از مديران و كارشناسان R&D واحدهاي صنعتی دانش بنيان استان قزوين در راستای آشنايی متخصصين با فناوری و تكنيك های جديد و مدرن در سطح جهانی، بالا بردن سطح كمی و كيفی توليد در زمينه قيمت های رقابتی در سطح جهانی، آخرين استانداردهای كيفی و پيشرفت های صنعتی جهت تحقق نوآوری های صنعتی برای انجام تبادلات تجاری و آشنایی تولیدکنندگان مختلف صنایع وابسته با عملکرد یکدیگر در آن نمايشگاه حضور يافتند.

ناصحی بیان کرد: در سه سال اخير شركت شهركهای صنعتی استان قزوين ۳۷ تور صنعتی و نمايشگاهی با تعداد ۹۰۰ نفر شركت كننده در داخل و خارج از استان برای واحدهای صنعتی برگزار كرده است.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری چنين تورهای صنعتی آشنایی صاحبان صنایع کوچک با توانمندیهای صنایع بزرگ و نمونه، نهادینه کردن فرهنگ تورصنعتی برای کارآفرینان، تقویت  شبکه زنجیره تامین در راستای ارتباط با صنایع بزرک و نمونه و انتقال تجربیات به لحاظ نوع کارآیی و فعالیتهای تکمیلی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تور نمايشگاهی شهرك‌های صنعتی قزوين برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات