رییس جمهوری روسیه: واقع بینی چارچوب اطلاع رسانی است

به گزارش ایرنا، پوتین امروز (سه شنبه) در این نشست که با حضور هیات هایی از 30 کشور از جمله گروه رسانه ای ایرنا در ساختمان خبرگزاری روسیا سگودنیا در مسکو برگزار شد، تاکید کرد که روزنامه نگاری باید با نگرش واقعی بینانه همراه باشد و هدف هیچ گونه اقدام های سرکوبگرانه قرار نگیرد.
وی افزود: نباید شاهد وضعیتی باشیم که از انتشار خبرهای مورد رضایت استقبال و موضوع آزادی رسانه ها تبلیغ شود، ولی با انتشار مطالب ناخوشایند آنها را رد کنند و مورد اتهام قرار دهند.
وی همچنین با اشاره به هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس روسیا سگودنیا (روسیه امروز)، ابراز امیدواری کرد که فعالیت های این خبرگزاری و دیگر رسانه های روسی در چارچوب منافع ملی بویژه اقتصادی و فرهنگی موفقیت آمیز باشد.
هیات های شرکت کننده در نشست دو روزه «عصر جدید خبرنگاری و پایان نظام رسانه ای غالب» که در بخش هایی از آن مقام های روسیه از جمله وزیر ارتباطات و سخنگوی وزارت خارجه این کشور حضور داشتند، موضوع های مختلف از جمله فرصت فضای مجازی برای گسترش ارتباط آنی و بی واسطه دو سویه بین رسانه و مخاطب و همگرایی رسانه های غیر وابسته به اردوگاه غرب را بررسی کردند.
در این همایش که دیروز به میزبانی روسیا سگودنیا آغاز شد، هیات های کشورهای مختلف از جمله آمریکا، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، یونان، آفریقای جنوبی، لبنان، سوریه، ارمنستان، هند و عربستان، صربستان، امارات متحده عربی و همچنین یونسکو شرکت داشتند.
اروپام 391 ** 1516

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رییس جمهوری روسیه: واقع بینی چارچوب اطلاع رسانی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات