پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر -آکا

سایت سرگرمیخواندنی ها و دیدنی ها آکاایران: پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر ,[categoriy]

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر -آکاپیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر -آکا

آکاایران: پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویراین شهروند انگلیسی با اطمینان می گوید که گربه او پیرترین گربه جهان است. به گفته او، چشمان این گربه به تازگی بر اثر کهولت سن ضعیف شده و تعدادی از دندانهای آن نیز افتاده است؛ اما هیچ مشکل جسمی دیگری ندارد.

به گزارش آکاایران:  باشگاه خبرنگاران - به گزارش دیلی میل، یک شهروند انگلیسی در تلاش است تا نام گربه خود را رسماً به عنوان پیرترین گربه جهان ثبت کند. «سالی براون» - 48 ساله و ساکن شهر نورویچ انگلیس - مدعی است که گربه دست آموز او به نام «هنری» 4 سال پیرتر از گربه ای است که در ایالت اورگن آمریکا، رکوردار این عنوان است.  

 

,[categoriy]

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

 

این شهروند انگلیسی با اطمینان می گوید که گربه او پیرترین گربه جهان است. به گفته او، چشمان این گربه به تازگی بر اثر کهولت سن ضعیف شده و تعدادی از دندانهای آن نیز افتاده است؛ اما هیچ مشکل جسمی دیگری ندارد.  

 

,[categoriy]

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

 

سالی براون که به مدت 24 سال به عنوان پرستار حیوانات در مراکز مختلف خدمت کرده است، مدعی است هنری را در سال 1986 از یک مرکز نگهداری از حیوانات خانگی در کمبریج تحویل گرفته است. وی علاوه بر هنری، 14 گربه دیگر نیز دارد که سن برخی از آنها به 24 سال رسیده است.

 

,[categoriy]

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

 

وی دلیل عمر طولانی گربه های خود را توجه به رژیم غذایی و محبت زیاد به آنها می داند. او هر روز به گربه های خود مکمل های غذایی مختلف حاوی پروتئین مرغ و ماهی می دهد!

 

,[categoriy]

پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر

 

گینس اعلام کرده است برای ثبت نام این گربه در کتاب رکوردهای گینس، کارشناسان و دامپزشکان مورداعتماد این موسسه باید سن آن و تصاویر و ویدئوهایی که از آن در طول دو سه دهه اخیر به ثبت رسیده است را بررسی کنند.
 
متوسط عمر یک گربه 15 سال است. پیرترین گربه ای که نام آن تاکنون به کتاب رکوردهای گینس راه یافته است، یک گربه از ایالت تگزاس آمریکا بود که در سال 1967 در 38 سالگی مُرد.

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیرترین گربه جهان پیدا شد / تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات