حاکمیت نگاه فراگیرتر در مدیریت جدید صدا وسیما

محمد رضا جعفری جلوه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران در مورد چگونگی ترویج صحیح اندیشه های حضرت امام در صدا و سیما اظهار کرد: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران صدای ملت مسلمان ایران و نظام جمهوری اسلامی است ، بنابراین وقتی این سازمان چنین جایگاهی دارد و به تعبیری وقتی زبان این ملت و زبان حاکمیت است پس ناخوداگاه زبان بنیان گذار جمهوری اسلامی نیز است.
وی ادامه داد: صدا و سیما وقتی از نظام سخن می گوید به صورت طبیعی از امام این نظام سخن گفته است. چرا که هرگز نباید این تاسیس بزرگ و راه و رسمی که آن بزرگمرد از خود برای ایران و جهان باقی گذاشت را فراموش کرد.
جعفری جلوه با تاکید بر این که صدا و سیما وقتی در این راستا حرکت می کند در راستای ترویج اندیشه های حضرت امام حرکت کرده است، گفت: زنده نگه داشتن آن دستور کار و برنامه ای که حضرت امام برای رشد، شکوفایی، پیشرفت و تمدن سازی به ارمغان آورد مهمترین وظیفه رسانه ملی است.
مدیر شبکه دو سیما در ادامه در پاسخ به انتقاداتی که نسبت به صدا و سیما در خصوص نگاه جناحی به اندیشه های حضرت امام می شود، خاطرنشان کرد: به هر حال هیچ کس در این روزگار بی نقص نیست.
وی گفت :‌ما مجموعه ای هستیم از توانایی ها، قابلیت ها و گاه ناتوانی ها؛ اما آنچه که مهم است این است که همواره قصد و نیت رسانه ملی پاسداری از همه ابعاد و جنبه های فکری و وجودی حضرت امام بوده است و باید این گونه باشد.
وی افزود :‌ اما گاه اگر لغزش هایی هم بوده است بیشتر جنبه فردی و غفلت هایی از سر احاطه کم نسبت به همه جنبه های اندیشه امام بوده است.
وی ادامه داد: مهم این است که همه ابعاد وجودی حضرت امام را اعم از ابعاد استکبار ستیزی، مستضعف گرایی، عدالت محوری و... را باید در کنار هم ببینیم. باید امام عارف را در کنار امام فقیه، امام فقیه را در کنار امام متفکر و فیلسوف و امام فیلسوف را در کنار امامی که سلسله جنبان یک سیاست عظیم و یک حکمرانی دلپذیر بود، دید.
محمد رضا جعفری جلوه در ادامه در خصوص تغییراتی که ممکن است با روی کار آمدن مدیریت جدید در صدا و سیما رخ دهد گفت: قطعاً در مدیریت جدید نگاه فراگیر تر و جدی تری نسبت به مسائل حاکم خواهد بود، به طوری که حرکت هایی نیز در این راستا صورت گرفته است. در همین مقطع کوتاه بر سر کار آمدن ریاست جدید نیز شما می توانید این موضوع را مشاهده کنید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این کشور با همه قوا و همه نیروهایش ساخته خواهد شد. ما برای با هم شدن و برای هم شدن و حرکت کردن به سوی چشم اندازهای آینده، قبل از هر چیز باید تفرقه را از بین ببریم. گرایشات، جناح ها و گروه های گوناگون همدیگر را بیابیم، بشناسیم و به رسمیت بشناسیم و با هم کار کنیم تا به آن جهش بزرگی که این کشور نیازمند آن است برسیم.
منبع :‌پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران
زمان انتشار :‌ 18 خرداد 95
1647

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حاکمیت نگاه فراگیرتر در مدیریت جدید صدا وسیما» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات