سایپا برای ترابی به یک‌ونیم میلیارد هم راضی نیست

مدیرعامل باشگاه سایپا به موضوع صدور رضایتنامه مهدی ترابی در ازای پرداخت 1.5 میلیارد تومان واکنش نشان داد. ورزش سه :رضا درویش درباره اینکه گفته می‌شود برای صدور رضایتنامه مهدی ترابی 1.5 میلیارد تومان درخواست کرده است، می‌گوید: من نمی دانم چرا اینقدر درباره ترابی حاشیه برای تیم ما درست می کنند. ترابی بازیکن بااخلاق و برجسته ای است که به درد تیم ما می خورد. اصلا بحث ارزش مادی این بازیکن نیست، شاید ترابی 10 میلیارد تومان ارزش داشته باشد. موضوع این است که باشگاه سایپا به این بازیکن نیاز دارد و قطعا در تیم ما می ماند.

وی درباره شایعاتی که پیرامون جذب بازیکنان مورد نظر سایپا ایجاد شده، می افزاید: متاسفانه هرروز یک شایعه مطرح می شود. هر بازیکنی می خواهد بازارگرمی کند، نام سایپا را می آورد. ما با هیچ بازیکنی مذاکره نکردیم. همه چیز را برعهده فرکی گذاشتیم تا هر بازیکنی را می خواهد ، با او صحبت کند و به توافق برسد. تا این لحظه نیز فرکی هیچ کس را برای عقد قرارداد نزد ما نفرستاده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سایپا برای ترابی به یک‌ونیم میلیارد هم راضی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات