معاون وزیرورزش:هدف کمیسیون ورزش بانوان حمایت و ارتقاء جایگاه ورزش قهرمانی است

« رباب شهریان» روز سه شنبه در نشست با اعضای کمیسیون ورزش زنان در وزارت ورزش وجوانان در این باره اظهار داشت: امیدواریم که با تلاش های اعضای این کمیسیون گام های نوینی در ارتقاء جایگاه ورزش قهرمانی و مدیریت ورزش بانوان در این زمینه برداشته شود.
به گزارش کمیته ملی المپیک، شهریان از تصویب طرح پیشنهادی برگزاری کنگره بین المللی ورزش قهرمانی بانوان در این نشست خبر داد و گفت: هدف از پیشنهاد کنگره به منظور ارتقاء و افزایش دانش عمومی نسبت به ورزش قهرمانی بانوان است.
نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک افزود: این کنگره در صورت تامین اعتبار و موافقت کمیته ملی المپیک با حضور اعضای کمیسیون ورزش و زنان شورای المپیک آسیا در سال 2016 به میزبانی ایران برگزارخواهد شد.
در این نشست همچنین تقویت بعد علمی و تحقیقاتی ورزش قهرمانی بانوان نسبت به ارائه طرحهای تحقیقاتی در حوزه ورزش قهرمانی با رویکرد مدیریتی و ارائه آن در مجامع بین المللی با نگاه توانمندی ورزش بانوان در ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست پروانه نظر علی ( رئیس) ، مهسا حسینی ( دبیر ) ،محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون ، فریده شجاعی نایب رئیس سابق زنان فدراسیون فوتبال ،میترا کریمی و مهین فرهادی زاد به عنوان اعضا کمیسیون حضور داشتند.
ورزشی**9250** 1701

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون وزیرورزش:هدف کمیسیون ورزش بانوان حمایت و ارتقاء جایگاه ورزش قهرمانی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات