عابدینی: پیش‌نویس آیین‌نامه نقل‌وانتقالات آماده شده است

امیر عابدینی عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت که پیش‌نویس آیین‌نامه نقل‌وانتقالات آماده شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امیر عابدینی در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه امروز (سه‌شنبه) هیئت رئیسه سازمان لیگ گفت: جلسه امروز در مورد هیئت رئیسه سازمان لیگ نبود. قرار بود کارشناسانی همراه هوشنگ نصیرزاده و کارشناسان سازمان لیگ این آیین‌نامه را نهایی کنند. پیش‌نویس آیین‌نامه آماده شده و به‌زودی در سایت سازمان لیگ قرار داده می‌شود.

وی افزود: کانون ایران نوین هم صحبت از طلب 8 میلیاردی‌‌اش از سازمان صداوسیما کردند که پاسخ دادیم ما مسئول وصول طلب آنها نیستم. بعید است که صداوسیما بخواهد یا بتواند این مبلغ را بدهد. معنای حق پخش تلویزیونی نیز در حال تغییر بوده و قرار است پکیج آن اعلام شود. فردا تبلیغات میدانی را در مزایده خواهیم گذاشت.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ در مورد اینکه این روزها شائبه پرسپولیسی بودن وزیر ورزش و جوانان مطرح شده است، گفت: اصلا ایشان فوتبالی هست یا خیر که بگوییم پرسپولیسی است؟

عابدینی در خصوص اینکه مشکلات تیم ملی و کارلوس کی‌روش نگران کننده شده است، گفت: پیش از این یک‌بار مشکل شدیدی ایجاد شده بود، زمانی که به نقطه بریدگی رسیده بودیم. به جایی رسیدیم که وزیر ورزش گفته بود کی‌روش را نمی‌خواهیم. در آن دوره تعامل شد ولی زمان علیرضا اسدی سیگنال غیرمنطقی از سیستم گرفته و باعث عصبانیت کی‌روش شد. اکنون آرامش هست و امیدوارم بهم نخورد.

وی ادامه داد: آیا باید بین وزیر ورزش و سرمربی تیم ملی چلنج باشد؟ فوتبال تعاریف خودش را داشته و درون کمیته‌های آن تعاریفی دارد. وزارت ورزش در فدراسیون‌ها به غیر از کار تخصصی چه می‌خواهد؟ همان مجمعی که وزیر ورزش در آن رای می‌دهد، مجمعی است که قابل احترام است.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ تصریح کرد: این مجمع رئیس فدراسیونی را برگزیده که صاحب حقوق است. باید به او کمک شده و اذیتش نکنند. همانطور که کشتی و وزنه‌بردای هم مجمع دارند. محمدرضا داورزنی در والیبال سه مربی بزرگ در تیم ملی را جابه جا کرد  ولی هیچ اتفاقی نمی‌افتد. تغییر هر سه مربی باعث رشد تیم ملی والیبال شده و نتیجه‌ آن رفتن به المپیک می‌شود. شنیده‌ام که می‌گویند پس از 52 سال به المپیک رفتیم در صورتی که 52 سال است والیبال می‌تواند در المپیک شرکت کند. بنابراین والیبال ایران برای نخستین بار است که به المپیک صعود می‌کند.

ادامه دارد ...

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عابدینی: پیش‌نویس آیین‌نامه نقل‌وانتقالات آماده شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات