500 هزار اصله درختچه در تبریز کاشته شد

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز تبریز، علی کوشکسرا در جمع مدیران فضای سبز مناطق شهرداری تبریز اظهار داشت: هیچ مشکلی در تامین و کاشت درختچه در سطح شهر تبریز وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه اقدامات نهضت درختکاری تبریز به خوبی و طبق برنامه پیش بینی شده در حال اجرا است، گفت: مناطق با توجه به برنامه مصوب ، در این زمینه اقدام کرده اند و این اقدامات در سطح شهر بسیار محسوس است و شهروندان می توانند تحولات کاشت درخت و درختچه در تبریز را مشاهده کنند.
معاون هماهنگی امور مناطق سازمان پارکها و فضای سبز تبریز همچنین با اشاره به عملیات سم پاشی در سطح شهر، اعلام کرد: عملیات سم پاشی نوبت اول در 80 درصد از فضاهای سطح شهر به اتمام رسیده و فقط بخش های کوچکی به طور لکه ای باقی مانده که این قسمت ها نیز طی روزهای آینده به اتمام می رسد.
/518/3071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «500 هزار اصله درختچه در تبریز کاشته شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات