82 طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 14 میلیارد ریال توسط سپاه سنندج اجرا شد

اقتصاد مقاومتی مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج گفت: در سال گذشته ۸۲ طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با اعتباری معادل ۱۳ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال توسط سپاه سنندج انجام شده است.

سیدفاتح حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به طرح‌های مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی سپاه سنندج اظهار داشت: در سال گذشته 25 طرح محرومیت‌زدایی در سنندج با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 730 میلیون ریال توسط قرارگاه بسیج سازندگی سپاه شهرستان انجام شد.

وی با اشاره به مکان و موقعیت طرح‌های اجرا شده، افزود: احداث خانه عالم روستایی در روستاهای گزردره، بهارستان، مادیان‌دول، عیسی‌آباد، تفتیله و نایسر با اعتباری برابر 2 میلیارد و 240 میلیون ریال بخشی از این طرح‌های اجرایی است.

حسینی عنوان کرد: احداث دو مسجد در روستاهای هانیس و سپهران با هزینه 1 میلیارد و 400 میلیون ریال و احداث 4 پل روستایی در روستاهای نگل، باینچقلو، سراب‌میرزا و معین آباد با اعتباری معادل یک میلیارد ریال از دیگر طرح‌های اجرایی طرح مردم‌یاری سپاه سنندج است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج تصریح کرد: 4 پروژه آبرسانی به روستاهای برقرو، باینچقلو، دره‌خشکه و رشنش با اعتباری معادل 160 میلیارد ریال و احداث راه روستایی در روستای چاولکان‌حاجی با هزینه معادل 500 میلیون ریال از دیگر طرح‌های اجرایی به شمار می‌آید.

وی اظهار داشت: احداث سرویس‌بهداشتی مساجد در روستاهای دویسه، برقرو، زروان و گزان‌علیا با اعتبار 200 میلیون ریال و مرمت‌سازی مهدیه سنندج و مدرسه علمیه ریحانه‌النبی سنندج با اعتباری بالغ بر 100 میلیون ریال و احداث غسالخانه در روستاهای قلعه‌جوق و سرنجیانه با اعتباری معادل 160 میلیون ریال از دیگر اقدامات محرومیت زدایی سپاه سنندج در سال گذشته محسوب می‌شود.

حسینی بیان کرد: در سال جاری قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج طرح‌های محرومیت‌زدایی و مردم‌یاری بیشتری را برای اجرا برنامه‌ریزی کرده است.

وی با اشاره به طرح‌های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی سپاه سنندج اظهار داشت: در سال گذشته 60 طرح اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 900 میلیون ریال و 22 طرح صنایع تبدیلی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 20 میلیون ریال در زمینه مواد غذایی، ریسندگی، بافندگی وغیره اجرا شده است.

مسئول قرارگاه بسیج سازندگی سپاه سنندج با بیان اینکه این 82 طرح 13 میلیارد و 920 میلیون ریال هزینه در برداشته است، افزود: 21 طرح پرورش زنبور عسل، 17 طرح دام سبک و سنگین، 2 طرح پرورش ماهی، 1 طرح پروش مرغ بومی، 10 طرح پرورش قارچ خوراکی، 7 طرح اصلاح باغات و 1 طرح تولید کود ورمی کمپوست از جمله طرح‌های مهم اقتصاد مقاومتی سپاه سنندج در سال گذشته بوده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «82 طرح اقتصاد مقاومتی با اعتبار 14 میلیارد ریال توسط سپاه سنندج اجرا شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات